LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor FreeBute 800 g

Cavalor FreeBute 800 g

Cavalor FiberForce Gastro

Cavalor FiberForce Gastro

Cavalor FreeBute Box

424,00 zł
  • Zapewnia szybką ulgę, aby koń mógł znów poczuć się dobrze
  • Również do długotrwałego użytku
  • Dostępny również w formie pasty: FreeBute Paste
  • Opakowanie 20 x 10 g (dostępny także w opakowaniu 800 g)
Dostępność: W magazynie
SKU
82194881

Czym jest Cavalor FreeBute?

Cavalor FreeBute pomaga utrzymać elastyczne mięśnie i stawy. Zapewnia naturalną ulgę, której konie potrzebują, żeby cieszyć się swobodą ruchu.

Konie sportowe muszą czuć się dobrze, żeby osiągnąć optymalne wyniki. Cavalor FreeBute wspiera mięśnie i stawy dla poprawy ich mobilności. Ulga od bólu i dyskomfortu jest początkiem każdego procesu leczenia i powrotu do zdrowia.

Jednakże, wiele środków przeciwbólowych zawiera substancje zabronione lub może mieć negatywne skutki uboczne. Cavalor zawiera tylko bezpieczne, naturalne składniki. Jest łagodny dla żołądka i może przynieść ulgę w wielu sytuacjach.

Skład Cavalor FreeBute

Ziołowa formuła Cavalor FreeBute wykorzystuje synergię zawartych w niej składników. Zioła takie jak Tanacetum parthenium, Ribes nigrum folia, Viola tricolor herba i Zea mays stigmata działają na wieloaspektowo, więc ich połączony efekt jest silniejszy. Zostało to udowodnione w naszych badaniach naukowych. Składniki te są szczególnie skuteczne w łagodzeniu objawów związanych z przepracowanymi mięśniami i stawami (ból, gorączka, stany zapalne).

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor FreeBute?

Zalecane stosowanie FreeBute:

Podaj swojemu koniowi 20 g / dzień

Maksymalna dawka 30 g / dzień

Czy wiesz że (szeroki zakres suplementacji w celu wsparcia ścięgien i stawów)?

Posiadamy szeroki wybór suplementów diety wspomagających ścięgna i stawy Twojego konia, zarówno profilaktycznie jak i leczniczo. Zawierają one składniki odżywcze, które wzmacniają kości i ścięgna oraz pomagają przyspieszyć wytwarzanie płynu stawowego pomiędzy chrząstkami. Profilaktyczna dbałość o zdrowie stawów zmniejsza ryzyko wystąpienia stanów zapalnych.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor FreeBute Box
Twoja ocena