LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Equi Wash 2L

Cavalor Equi Wash 2L

Cavalor FreeBute Gel 2L + pompka

Cavalor FreeBute Gel 2L + pompka

Cavalor ArtiTec 2L

927,00 zł
  • Suplement w płynie, który wspiera wrażliwe ścięgna i stawy
  • Dla optymalnej ochrony układu mięśniowo-szkieletowego w okresie największego obciążenia
  • Doskonały w smaku płyn
  • Naukowo udowodniona skuteczność
  • W 100% naturalny
  • Opakowanie 2L (dostępny także w opakowaniu 5L)
Dostępność: W magazynie
SKU
82195102

Czym jest Cavalor ArtiTec?

Cavalor ArtiTec daje naszym koniom to, czego potrzebują w okresach intensywnego wysiłku. Cavalor ArtiTec jest wynikiem 7 lat badań naukowych (we współpracy z UGent) nad optymalnymi suplementami diety dla zdrowych ścięgien i stawów u koni sportowych najwyższej klasy.

Uzyskana w ten sposób specyficzna kombinacja i równowaga substancji nie tylko wspiera zdrowe ścięgna i stawy, ale także zapewnia idealną ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi przeciążeniami.

Substancje ziołowe w Cavalor ArtiTec mają synergiczne działanie, które pomaga zatrzymać niekorzystne procesy w układzie mięśniowo-szkieletowym, zanim zdołają spowodować uszkodzenia. W badaniu pilotażowym Cavalor ArtiTec został uznany za smaczny przez 97% koni, a 74% wykazało obserwowaną poprawę.

Skład Cavalor ArtiTec

Linia Cavalor Arti zawiera specjalną mieszankę ziół i olejków eterycznych, w tym Ananasus comosus, Curcuma longa, Boswellia serrata, Equisetum arvensis, Echinacea purpurea i Citrus aurantifolia.

Składniki tej mieszanki mają efekty addytywne i synergiczne, które są naukowo potwierdzone przez naszych badaczy. Mieszanka ziół i olejków eterycznych zapewnia szybką skuteczność w regeneracji stawów i zmniejsza sztywność.

Również tutaj zwracamy dużą uwagę na jakość naszych surowców, a w przypadku ziół naprawdę ma to znaczenie w zakresie gwarantowanego stężenia i działania. Na przykład stosowana przez nas forma kurkumy zawiera 95% kurkuminoidów, czyli składnika aktywnego.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor ArtiTec?

Zalecane stosowanie Cavalor ArtiTec:

Konie sportowe 30 ml 2 do 3 razy dziennie

Czy wiesz że (działanie stawów)?

Ćwiczenia i dobre odżywianie pomagają nam zachować spokój w sytuacjach stresowych. Tak jak ludzie, konie też się denerwują. Niektóre konie są bardziej podatne na stres niż inne, co wynika z ich indywidualnych cech oraz środowiska.

Nie każde napięcie jest złe. Zarówno konie, jak i ludzie potrzebują pewnej dozy napięcia, by działać jak najlepiej, ale ciągła presja lub stres zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemów zdrowotnych.

Upewnij się, że twój koń otrzymuje odpowiednią ilość ruchu, ma przyjemne środowisko w stajni i zdrową dietę. Odżywianie może mieć ogromny wpływ na nerwowość i zachowanie koni.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor ArtiTec 2L
Twoja ocena