LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor Arti Motion 2 kg

Cavalor Arti Motion 2 kg

Cavalor Arti Matrix 5 kg

Cavalor Arti Matrix 5 kg

Cavalor Arti Matrix 2 kg

1 257,00 zł
  • Suplement dla optymalnego wsparcia ścięgien i stawów
  • Ze składnikami odżywczymi wspierającymi układ mięśniowo-szkieletowy
  • Unikalna formuła - działa na różnych poziomach, by rozwiązać problemy stawów
  • Dla koni z wrażliwym układem mięśniowo-szkieletowym lub tych, które wykonują ciężką pracę
  • Opakowanie 2 kg (dostępny także w opakowaniu 5 kg)
Dostępność: W magazynie
SKU
82195002

Czym jest Cavalor Arti Matrix?

Cavalor Arti Matrix zapewnia wsparcie dla układu mięśniowo-szkieletowego konia szczególnie przy dużym obciążeniu pracą.

Cavalor Arti Matrix jest kompleksowym rozwiązaniem dla problemów z kośćmi, torebkami stawowymi, ścięgnami, chrząstkami i płynem maziowym, które głównie dotykają konie z wrażliwym układem mięśniowo-szkieletowym lub podczas ciężkiej pracy. Ostre lub strukturalne problemy ze stawami prowadzą do specyficznych wymagań żywieniowych.

Cavalor Arti Matrix dostarcza składników odżywczych, które wspierają stawy, jak również składników odżywczych, które wspomagają procesy fizjologiczne w celu szybkiej poprawy funkcjonowania układu mięśniowo-szkieletowego.

Nie każdy koń potrzebuje takiego samego stopnia ochrony. Cavalor Arti Matrix wspiera zdrowe ścięgna i stawy. Jest idealny dla rosnących koni oraz tych, które dopiero zaczynają pracę.

Wraz ze wzrostem intensywności pracy, wzrasta obciążenie ścięgien i stawów, co z kolei zwiększa ryzyko kontuzji. Cavalor Arti Matrix spełnia zwiększone potrzeby mięśniowo-szkieletowe koni sportowych i zapewnia dodatkowe wsparcie.

Skład Cavalor Arti Matrix

Linia Cavalor Arti zawiera specjalną mieszankę ziół i olejków eterycznych, w tym Ananasus comosus, Curcuma longa, Boswellia serrata, Equisetum arvensis, Echinacea purpurea i Citrus aurantifolia.

Ta mieszanka ziół i olejków eterycznych zapewnia szybką skuteczność w regeneracji stawów i zmniejsza ich sztywność. Również w tym przypadku zwracamy dużą uwagę na jakość naszych składników, a w przypadku ziół naprawdę ma to znaczenie w zakresie gwarantowanego stężenia i działania. Na przykład stosowana przez nas forma kurkumy zawiera 95% kurkuminoidów, czyli składnika aktywnego.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Arti Matrix?

Zalecane stosowanie Cavalor Arti Matrix:

Kuce i konie rekreacyjne 30 g /dzień

Konie sportowe 45 g /dzień przez co najmniej 4 tygodnie.

Czy wiesz że (działanie stawów)?

Staw to swoisty zawias pomiędzy dwiema kośćmi. Pomiędzy nimi znajduje się warstwa lepkiego płynu maziowego, który smaruje i chroni chrząstkę znajdującą się na końcu kości. Mięśnie, ścięgna i więzadła wokół stawu absorbują wstrząsy i utrzymują go bezpiecznie na miejscu. Jeśli twój koń wykonuje intensywną pracę, stawy będą znosić duże tarcie ze strony kości, ponieważ jakość płynu maziowego wraz z pracą i wiekiem spada.

Nadwyrężenia, wiek, urazy i infekcje powodują reakcje zapalne. Jeśli twój koń ma nawracające zapalenia, skład płynu maziowego zmienia się, stając się cieńszym i tracąc zdolność do prawidłowego amortyzowania wstrząsów.

To sprawia, że ruchy stawów stają się mniej elastyczne, zwiększa się ryzyko poważnych urazów. Z czasem problemy ze stawami będą się pogłębiać. Mocne uderzenia powodują nienaprawialne uszkodzenia chrząstki. Uszkodzenia te rozprzestrzeniają się następnie na inne części ciała, takie jak mięśnie i więzadła, mogąc ostatecznie prowadzić do kulawizny.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Arti Matrix 2 kg
Twoja ocena