LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor Arti Matrix 5 kg

Cavalor Arti Matrix 5 kg

Cavalor Muscle Force 2kg

Cavalor Muscle Force 2kg

Cavalor FreeBute Paste

64,00 zł
  • Suplement dla zdrowych mięśni i lepszej mobilności konia
  • Pomaga zapobiegać skutkom przeciążenia
  • Idealny do okazjonalnego stosowania np. na zawody
  • Szybko działająca pasta dla lepszej mobilności
  • Dostępny również w formie proszku: FreeBute
  • Tuba 60 g
Dostępność: W magazynie
SKU
82194850

Czym jest Cavalor FreeBute Paste?

Cavalor FreeBute pomaga utrzymać elastyczne mięśnie i stawy. Zapewnia naturalną ulgę, której konie potrzebują, żeby cieszyć się swobodą ruchu.

Konie sportowe muszą czuć się dobrze, żeby osiągnąć optymalne wyniki. Cavalor FreeBute wspiera mięśnie i stawy dla poprawy ich mobilności. Ulga od bólu i dyskomfortu jest początkiem każdego procesu leczenia i powrotu do zdrowia.

Jednakże, wiele środków przeciwbólowych zawiera substancje zabronione lub może mieć negatywne skutki uboczne. Cavalor zawiera tylko bezpieczne, naturalne składniki. Jest łagodny dla żołądka i może przynieść ulgę w wielu sytuacjach.

Skład Cavalor FreeBute Paste

Ziołowa formuła Cavalor FreeBute (Paste) wykorzystuje synergię zawartych w niej składników. Zioła takie jak Tanacetum parthenium, Ribes nigrum folia, Viola tricolor herba i Zea mays stigmata działają na wieloaspektowo, więc ich połączony efekt jest silniejszy. Zostało to udowodnione w naszych badaniach naukowych. Składniki te są szczególnie skuteczne w łagodzeniu objawów związanych z przepracowanymi mięśniami i stawami (ból, gorączka, stany zapalne).

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor FreeBute Paste?

Zalecane stosowanie FreeBute Paste:

30-60 g wieczorem przed treningiem

30-60 g rano w dniu startów

Czy wiesz że (szeroki zakres suplementacji w celu wsparcia ścięgien i stawów)?

Posiadamy szeroki wybór suplementów diety wspomagających ścięgna i stawy Twojego konia, zarówno profilaktycznie jak i leczniczo. Zawierają one składniki odżywcze, które wzmacniają kości i ścięgna oraz pomagają przyspieszyć wytwarzanie płynu stawowego pomiędzy chrząstkami. Profilaktyczna dbałość o zdrowie stawów zmniejsza ryzyko wystąpienia stanów zapalnych.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor FreeBute Paste
Twoja ocena