LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor Take It Easy Forte

Cavalor Take It Easy Forte

Cavalor Derma Spray

Cavalor Derma Spray

Cavalor Arti Motion 5 kg

1 189,00 zł
  • Pomaga utrzymać mocne kości i elastyczne stawy
  • Zawiera kolagen, MSM i glukozaminę
  • Dla koni wdrażanych do pracy i starszych, które potrzebują dodatkowego wsparcia
  • Opakowanie 5 kg (dostępny także w opakowaniu 2 kg)
Dostępność: W magazynie
SKU
82193505

Czym jest Cavalor Arti Motion?

Cavalor Arti Motion zapewnia optymalne wsparcie dla zdrowych stawów i ścięgien. Zawiera składniki odżywcze, w tym kolagen, metylosulfonylometan (MSM), glukozaminę i siarczan chondroityny, wszystkie znane z pozytywnego wpływu na stawy.

Cavalor Arti Motion pomaga w utrzymaniu mocnych kości i elastycznych stawów u koni rosnących, tych, które dopiero zaczynają pracę i starszych. Jest również odpowiedni dla koni sportowych.

Nie każdy koń potrzebuje takiego samego stopnia ochrony. Cavalor Arti Motion wspiera zdrowe ścięgna i stawy i jest idealny dla rosnących koni oraz tych, które dopiero zaczynają pracę. Wraz ze wzrostem intensywności pracy, wzrasta obciążenie ścięgien i stawów, co z kolei zwiększa ryzyko kontuzji.

Skład Cavalor Arti Motion

Linia Cavalor Arti zawiera specjalną mieszankę ziół i olejków eterycznych, w tym Ananasus comosus, Curcuma longa, Boswellia serrata, Equisetum arvensis, Echinacea purpurea i Citrus aurantifolia.

Składniki tej mieszanki mają efekty addytywne i synergiczne, które są naukowo potwierdzone przez naszych badaczy. Ta mieszanka ziół i olejków eterycznych zapewnia szybką skuteczność w regeneracji stawów i zmniejsza sztywność.

Również tutaj zwracamy dużą uwagę na jakość naszych składników, a w przypadku ziół ma to niebagatelne znaczenie w zakresie gwarantowanego stężenia i działania. Na przykład stosowana przez nas forma kurkumy zawiera 95% kurkuminoidów, czyli składnika aktywnego.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Arti Motion?

Zalecane dawkowanie Cavalor Arti Motion:

Kuce i konie rekreacyjne 30 g/dzień

Konie sportowe 45 g/dzień

Czy wiesz że (szersza suplementacja stawów i kości)?

Posiadamy szeroki wybór suplementów diety wspomagających ścięgna i stawy Twojego konia, zarówno profilaktycznie jak i leczniczo. Zawierają one składniki odżywcze, które wzmacniają kości i ścięgna oraz pomagają przyspieszyć rozwój płynu stawowego pomiędzy chrząstkami.

Istnieją suplementy dostosowane do poziomu pracy twojego konia, jego wieku i nasilenia problemów ze stawami. Profilaktyczna dbałość o zdrowie stawów zmniejsza ryzyko wystąpienia stanów zapalnych. Sprawdź Cavalor Arti Matrix i ArtiTec.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Arti Motion 5 kg
Twoja ocena