LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor VitAmino

Cavalor VitAmino

Cavalor Strucomash Beet

Cavalor Strucomash Beet

Cavalor Arti Repair

1 322,00 zł
  • Idealny w okresie rekonwalescencji koni podatnych na przeciążenia
  • Wspomaga naturalny proces regeneracji stawów, więzadeł i kości
  • Zawiera niezbędne aminokwasy
  • Wspomaga dostarczanie składników odżywczych
  • Naturalny i skuteczny
  • Opakowanie 2 kg
Dostępność: W magazynie
SKU
82195301

Czym jest Cavalor Arti Repair?

Cavalor Arti Repair zapewnia wsparcie podczas okresów regeneracji u koni podatnych na przeciążenia. Unikalna kombinacja składników zapewnia niezbędne komponenty dla elastyczności układu mięśniowo-szkieletowego, wspomaga dostarczanie składników odżywczych niezbędnych do naturalnej regeneracji i zmniejsza skutki przeciążenia. Cavalor Arti Repair zawiera niezdenaturowany kolagen typu I z błony skorupek jaj oraz kolagen typu II, a także tradycyjne składniki korzystnie wpływające na stawy (glukozamina, MSM, kolagen typu II, witamina C, miedź, cynk, mangan). Cavalor Arti Repair zawiera również olejki (w tym z mniszka lekarskiego, goździków, cynamonu i limonki), o których wiadomo, że są korzystne dla układu mięśniowo-szkieletowego i układu krążenia.

Skład Cavalor Arti Repair

Węglan wapnia, hydrolizowany kolagen typu II, metylosulfonylometan, glukozamina, suszone skorupki jaj, natywny kolagen typu II (UC-II®), olej Taraxacum officinale.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Kartę można pobrać klikając na "charakterystyka".

Jak stosować Cavalor Arti Repair?

Zalecane stosowanie Cavalor Arti Repair:

W okresie rekonwalescencji koniom podatnym na przeciążenia;
Wspieranie naturalnego procesu regeneracji stawów i więzadeł;
Wspomaganie metabolizmu kości;

Podawać 45 g/dzień do w celu wsparcia procesów regeneracyjnych lub 30 g/dzień jako dawkę profilaktyczną. Maksymalnie 90 g/dzień.

Podawać przez co najmniej 6 tygodni.

Czy wiesz że (rozwój kości)?

Ćwiczenia i dobre odżywianie pomagają nam zachować spokój w sytuacjach stresowych. Tak jak ludzie, konie też się denerwują. Niektóre konie są bardziej podatne na stres niż inne, co wynika z ich indywidualnych cech oraz środowiska.

Nie każde napięcie jest złe. Zarówno konie, jak i ludzie potrzebują pewnej dozy napięcia, by działać jak najlepiej, ale ciągła presja lub stres zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemów zdrowotnych.

Upewnij się, że twój koń otrzymuje odpowiednią ilość ruchu, ma przyjemne środowisko w stajni i zdrową dietę. Odżywianie może mieć ogromny wpływ na nerwowość i zachowanie koni.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Arti Repair
Twoja ocena