LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Nutri Grow 5 kg

Cavalor Nutri Grow 5 kg

Cavalor Colostra

Cavalor Colostra

Cavalor Nutri Grow 20 kg

761,00 zł
  • Mieszanka mineralno-witaminowa do stosowania w hodowli i chowie
  • Dla diet z niewystarczającą ilością witamin i minerałów
  • Źrebięta, młode konie i klacze hodowlane
  • Opakowanie 20 kg (dostępny także w opakowaniu 5 kg)

 

Dostępność: W magazynie
SKU
82691125

Czym jest Cavalor Nutri Grow?

Cavalor Nutri Grow zawiera wszystkie witaminy i minerały, których potrzebują źrebięta, młode konie oraz ciężarne lub karmiące klacze do optymalnego rozwoju. Ciężarne klacze i konie, które spędzają dużo czasu na zielonych pastwiskach podczas fazy wzrostu, otrzymują mnóstwo energii i białka.

Witaminy i minerały, jednakże, są w niedoborze. Cavalor Nutri Grow jest zbilansowaną mieszanką uzupełniającą te niedobory u młodych koni i klaczy od 7 miesiąca ciąży.

Skład Cavalor Nutri Grow

Cavalor Nutri Grow jest sformułowany tak, aby zaspokoić zapotrzebowanie na witaminy i minerały młodych koni oraz ciężarnych i karmiących klaczy bez dostarczania dodatkowej energii i białka. Jest więc idealnym suplementem do zbilansowania diety i każdego posiłku.

Nutri Grow zawiera idealne proporcje wapnia, fosforu i magnezu, aby zapewnić jakościowy wzrost i gęstość kości, uzupełnione o pierwiastki śladowe (miedź, cynk i mangan), które są organicznie łątwo wchłaniane i zapewniają dobry rozwój układu ruchowego kości, chrząstek, stawów i ścięgien. Ponadto niezbędne aminokwasy metionina, lizyna, cystyna, treonina i tryptofan dostarczają kluczowych składników budulcowych dla dobrego rozwoju.

Nutri Grow zawiera algi morskie, źródło naturalnego i wysoko przyswajalnego wapnia i magnezu. Ten czysty i naturalny produkt nie tylko wspiera rozwój mocnych kości, ale także sprzyja  zdrowiu układu pokarmowego. Ekstrakt z Yucca stymuluje wchłanianie minerałów i pierwiastków śladowych.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Nutri Grow?

Zalecane żywienie Cavalor Nutri Grow:

Źrebięta i kuce 100 g/dzień

Młode konie 150 g/dzień

Klacze w ciąży i laktacji 200 g/dzień

Czy wiesz że (stabilny rozwój konia)?

Odpowiedzialny wzrost oznacza stały wzrost, bez gwałtownych skoków i przerw. Dbałość o stabilny wzrost jest niezbędna w rozwoju konia od płodu do kariery sportowej.

Niestabilny wzrost (zbyt wolny lub zbyt szybki) jest największym czynnikiem ryzyka zaburzeń rozwojowych i ortopedycznych. Ważne minerały dla rozwoju mięśni i kości to Ca, P (stosunek 1.4-2:1), Cu, Zn, Mg i Mn.

Zawsze należy zapewnić wystarczającą ilość wysokiej jakości paszy objętościowej, najlepiej w miarę możliwości na pastwisku. Ćwiczenia są wszak niezbędne dla zdrowego rozwoju mięśni i kości.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Nutri Grow 20 kg
Twoja ocena