LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor FiberForce Gastro

Cavalor FiberForce Gastro

Cavalor PodoGuard 250ml

Cavalor PodoGuard 250ml

Cavalor Nutri Fiber 15KG

195,00 zł
  • Kompletny dodatek witaminowy i mineralny do paszy
  • Pyszny smak
  • Niska zawartość skrobi i cukru - idealna dla wrażliwych koni
  • Wysoka zawartość błonnika (25%)
  • Opakowanie 15 kg
Dostępność: W magazynie
SKU
82993515

Czym jest Cavalor Nutri Fiber?

Cavalor Nutri Fiber jest dobrym w smaku, wysokobłonnikowym balanserem z kompletną mieszanką witamin i minerałów, co czyni go niezbędnym dodatkiem do paszy. Jest specjalnie opracowany dla koni, które są karmione paszą i małą ilością lub brakiem koncentratów. Cavalor Nutri Fiber zawiera niezbędny błonnik, witaminy i minerały, jak również kawałki marchewki oraz jabłka. Nawet najbardziej wybredne konie to uwielbiają. Cavalor Nutri Fiber jest pyszną, zdrową mieszanką, która nie przeciąży twojego konia kaloriami i energią.

Cavalor Nutri Fiber zawiera kowalencyjnie połączone minerały (Cu, Zn) i chelatowane pierwiastki śladowe (Mn) dla lepszej przyswajalności i stabilności. Witaminy i pierwiastki śladowe są dostarczane w oddzielnej formie, aby zapewnić stabilność. Zielone granulki zawierają witaminy i minerały, natomiast beżowe granulki zawierają pierwiastki śladowe. Te dwa rodzaje granulek są mieszane tak, aby każda porcja zawierała odpowiednią ilość każdego elementu. Pyszne kawałki jabłka, marchwi, karobu, a nawet grochu sprawiają, że mieszanka jest wyjątkowo smaczna. Cavalor Nutri Fiber był testowany na koniach, które są wyjątkowo wybredne. Wszystkie zjadły go z przyjemnością.

Skład Cavalor Nutri Fiber

Lucerna

Sieczka lniana

Trawa tymotki

Łuski owsa

Karob

Płatki grochu

Melasa z trzciny cukrowej

Płatki marchwi

Suszone jabłko

Olej rzepakowy

Elementy drożdży

 

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Nutri Fiber?

Używaj Cavalor Nutri Fiber jako balansera, aby dodać witaminy i minerały do racji żywnościowych, które zawierają mało lub wcale paszy treściwej.

Dla koni, które otrzymują tylko paszę, zalecamy podawanie 100-200 g dziennie na 100 kg masy ciała, w zależności od obciążenia pracą.

Jeśli podawany jest razem z paszą treściwą, ilość ta może być zmniejszona o połowę.

Dzienne maksimum dla jednego konia 400 g na 100 kg masy ciała.

Czy wiesz że (Florastimul i Pro energy)?

Florastimul

Florastimul to prebiotyk, który jest wykorzystywany tylko przez łagodne bakterie i wspiera ich rozwój. Florastimul zapewnia zdrową florę jelitową.

Pro energy

Pro Energy zapewnia optymalną podaż energii w postaci tłuszczów i węglowodanów. Tłuszcze służą jako źródło kwasów tłuszczowych i są przekształcane w energię podczas wysiłku fizycznego. Jest to energia na średni i długi okres czasu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Nutri Fiber 15KG
Twoja ocena