LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor Nutri Plus 20kg

Cavalor Nutri Plus 20kg

Cavalor Nutri Support 20kg

Cavalor Nutri Support 20kg

Cavalor Nutri Support 5kg

153,00 zł
  • Mieszanka mineralna i witaminowa dla koni rekreacyjnych
  • Dla diet z niewystarczającą ilością witamin i minerałów
  • Opakowanie 5kg (dostępny także w opakowaniu 20kg)
Dostępność: W magazynie
SKU
82695005

Czym jest Cavalor Nutri Support?

Cavalor Nutri Support zawiera wszystkie składniki odżywcze, które konie rekreacyjne potrzebują do utrzymania zdrowia. Cavalor Nutri Support został opracowany jako idealne uzupełnienie diety składającej się tylko lub głównie z pasz objętościowych z niewielką ilością pasz treściwych.

Nie zawiera dodatkowych cukrów ani białek, tym samym nie spowoduje, że konie lub kucyki będą przegrzane lub nabawią się nadwagi.

Skład Cavalor Nutri Support

Cavalor Nutri Support zawiera wszystkie witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, których konie rekreacyjne potrzebują do utrzymania dobrego zdrowia. Uwzględnia składniki odżywcze, które są obecne w paszy objętościowej.

Na przykład, nie dodajemy dodatkowego żelaza, ponieważ pasze objętościowe już zawierają duże jego ilości. Witaminy i minerały w Cavalor Nutri Support zawierają kowalencyjnie związane hydroksykwasy mineralne i chelatowane pierwiastki śladowe. Są one bardziej stabilne i łatwiej przyswajalne niż minerały nieorganiczne.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Można ją pobrać klikając na "Specyfikacje".

Jak stosować Cavalor Nutri Support?

Kuce i konie rekreacyjne: 50 -100 g/dzień

Konie sportowe: 100 g/dzień

Czy wiesz że (dlaczego należy uzupełniać pasze objętościowe)?

Ogólnym trendem w dzisiejszych czasach jest podawanie większej ilości pasz objętościowych, a mniejszej paszy treściwej. Rzeczywiście, każda racja powinna być oparta na paszach objętościowych. Jednak przy stosowaniu głównie pasz objętościowych musisz mieć pewność, że twój koń otrzymuje wystarczającą ilość witamin i minerałów.

Komercyjne pasze treściwe zawierają witaminy i minerały, ale proste ziarna i pasze objętościowe nie mają w składzie ich wystarczających ilości. Jeśli nie karmisz swojego konia koncentratami, musisz dodać do diety suplementy zapewniające witaminy i minerały.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Nutri Support 5kg
Twoja ocena