LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Siodło żołnierskie wz. 1936 Daw-Mag

Siodło żołnierskie wz. 1936 Daw-Mag

Siodło wszechstronne HUBERT -EXCLUSIVE Daw-Mag

Siodło wszechstronne HUBERT -EXCLUSIVE Daw-Mag

Siodło oficerskie wz.1925 Daw-Mag

7 000,00 zł

Na zamówienie, czas oczekiwania od 6 do 8 tygodni.

  • Siodło oficerskie (wz. 1925) produkowane jest w wersji EXCLUSIVE (60% skór importowanych) o rozmiarze siedziska 19”.
  • Dzięki tak dużemu siedzisku uzyskano wyjątkowo wysoki komfort podczas jazdy.
  • Dostepne wersje; EXCLUSIVE
Dostępność: W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
07012

Siodło oficerskie wzór 1925r. odwzorowane z oryginalnego siodła historycznego. Doskonale nadaje się do długich rajdów oraz pokonywania przeszkód w terenie. Terlica wykonana jest z żywic poliestrowych zbrojonych tkaninami w wytrzymałych włókien szklanych. Posiada stalowe wzmocnienie przedniej części. Ekskluzywne wykonanie i alpakowe okucie na siedzisku, nadają mu niepowtarzalny charakter, co zadowala gusta bardzo wymagających klientów. Siedzisko zamocowane na specjalnych pasach polipropylenowych jest wygodne i miękkie. Posiada klocki kolanowe zamocowane pod tybinkami. Wykonane jest ze skór bydlęcych roślinnie garbowanych, w wersji klasycznej w naturalnym kolorze skóry. Poduszki wykonane z filcu o grubości 10 mm w kremowym kolorze.

Siodło oficerskie (wz. 25) produkowane jest w wersji EXCLUSIVE (60% skór importowanych) o rozmiarze siedziska 19”. Dzięki tak dużemu siedzisku uzyskano wyjątkowo wysoki komfort podczas jazdy.

Siodło z założenia przeznaczone jest do długich rajdów terenowych, dlatego też musi być zapewniony odpowiedni komfort nie tylko dla jeźdźca, ale także dla konia. W związku z tym dla wygody końskiego grzbietu siodło posiada terlicę z ławkami z przodu i z tyłu. Zapewnia to także odpowiednią wentylację i zapobiega odparzeniom oraz otarciom.
Dzięki umieszczonym z przodu i z tyłu siodła ramkom można do niego przytroczyć sakwy.

Więcej informacji
Rozmiar 19"
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siodło oficerskie wz.1925 Daw-Mag
Twoja ocena