Kamizelka ochronna do jazdy konnej dla dorosłych SWING P07

420,00 zł
  • Wykonana z lekkiego i elastycznego materiału
  • Skuteczna ochrona kręgosłupa i kości ogonowej
  • Całkowita ochrona 360 stopni
  • Pełna swoboda ruchu
  • Certyfikowana pod względem bezpieczeństwa CE EN 1621-2 Beta2 (level2)
Dostępność:
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
214860-Dorośli

Dostępny online

Kup teraz,
dostawa w 24 do 48h

Darmowa dostawa
od 400 zł
*nie dotyczy pasz

Dostępny w naszych
salonach


Kamizelka do jazdy konnej ochronna dla dorosłych 

Kamizelka ochronna SWING P07 to profesjonalne rozwiązanie, które łączy maksymalne bezpieczeństwo z komfortem użytkowania. Wykonana z elastycznej pianki, idealnie dopasowuje się do ciała, nie ograniczając swobody ruchów podczas jazdy. Dzięki certyfikatowi bezpieczeństwa CE EN 1621-2 Beta2 (level2) zapewnia ochronę kręgosłupa, kości ogonowej i klatki piersiowej, co czyni ją odpowiednią zarówno do rekreacji, jak i zawodów jeździeckich. Giętka konstrukcja sprawia, że jeździec nie czuje się zblokowany, a lekkość materiałów zwiększa wygodę noszenia. Zapinana z przodu na zamek oraz regulowana rzepami po bokach, umożliwia idealne dopasowanie do sylwetki. Mocny materiał gwarantuje trwałość i skuteczną ochronę w każdej sytuacji. SWING P07 to doskonały wybór dla jeźdźców ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę.

Kobieta w kasku jeździeckim i kamizelce ochronnej do jazdy konnej Swing P07Kobieta w kasku jeździeckim i kamizelce ochronnej do jazdy konnej Swing P07

Kamizelka ochronna do jazdy konnej dla dorosłych SWING P07


Wykonana z lekkiego i elastycznego materiału

Kamizelka SWING P07 została wykonana z lekkiego i elastycznego materiału, który zapewnia komfort noszenia nawet podczas długich treningów. Pianka dopasowuje się do ciała jeźdźca, nie ograniczając ruchów i pozwalając na pełną swobodę w siodle. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i bezpieczeństwo.


Skuteczna ochrona kręgosłupa i kości ogonowej

Model P07 skutecznie chroni kręgosłup, kość ogonową oraz klatkę piersiową dzięki zastosowaniu certyfikowanego materiału. Taka konstrukcja minimalizuje ryzyko urazów podczas upadków, co czyni kamizelkę niezastąpioną podczas intensywnych treningów i zawodów jeździeckich.


Całkowita ochrona 360 stopni

Kamizelka ochronna SWING P07 oferuje ochronę całego tułowia, zapewniając bezpieczeństwo w każdych warunkach. Mocny materiał oraz elastyczna pianka chronią przed urazami, jednocześnie umożliwiając wygodne poruszanie się w siodle. To wszechstronny produkt dla każdego jeźdźca.


Pełna swoboda ruchu

Dzięki swojej giętkiej konstrukcji kamizelka SWING P07 nie ogranicza ruchów, zapewniając pełną swobodę w trakcie jazdy. Lekkość i elastyczność materiałów sprawiają, że jeździec nie czuje się zblokowany ani usztywniony. To idealny wybór dla osób szukających komfortu i bezpieczeństwa w jednym produkcie.


Certyfikowana pod względem bezpieczeństwa

Kamizelka SWING P07 posiada certyfikat CE EN 1621-2 Beta2 (level2), co potwierdza jej wysoką jakość i zgodność z międzynarodowymi standardami. Dzięki temu kamizelka może być używana podczas zawodów jeździeckich, zapewniając bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.


Kobieta w kamizelce jeździeckiej Swing P07 na tle polaKobieta w kamizelce jeździeckiej Swing P07 na tle pola

Rozmiarówka kamizelki ochronnej SWING P07 dla dorosłych


Tabela rozmiarów kamizelki ochronnej do jazdy konnej dla dorosłych SWING P07

Rozmiar Długość kręgosłupa (cm) Wzrost (cm)
AS 39,5 – 44 141 – 157
AM 44 – 48,5 157 – 173
AL 48,5 – 53,5 173 – 191
AXL 53,5 – 59 191 – 211

 

Nie masz pewności czy wybrałeś właściwy rozmiar? Sprawdź nasz poradnik  Jak dobrać kamizelkę ochronną do jazdy konnej?


Masz pytania odnośnie do tego produktu? Skontaktuj się z nami!


Nie jesteś pewny/a odnośnie do rozmiaru? Może interesujący Cię rozmiar lub kolor nie jest dostępny? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


Polecane kamizelki ochronne do jazdy konnej


Polecane kaski ochronne do jazdy konnej

Więcej informacji

Więcej informacji
Kolor Czarny

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamizelka ochronna do jazdy konnej dla dorosłych SWING P07
Twoja ocena