Cavalor Hepato Liq 2L

Cavalor Hepato Liq 2L

Cavalor Leather Soap 2L

Cavalor Leather Soap 2L

Cavalor VitaFlora

394,00 zł
  • Suplement wspomagający pracę jelit oraz wchłanianie wartości odżywczych z pokarmu
  • Zapobiega nadmiarowi kwasu w jelitach i wspiera zrównoważoną florę jelitową
  • Opakowanie 2 kg
Dostępność: W magazynie
SKU
82198004

Czym jest Cavalor VitaFlora?

Cavalor VitaFlora zawiera pre- i probiotyki, które przywracają równowagę mikroflory jelitowej i stymulują zdrowie od wewnątrz. Zaleca się stosowanie Cavalor VitaFlora po zakończeniu sezonu zawodów, aby przywrócić zdrowie jelit.

Cavalor Vitaflora jest również przeznaczona dla koni, które cierpią z powodu niewyjaśnionego wychudzenia lub niespójnego wydalania. Vitaflora jest również zalecana po stosowaniu antybiotyków. Antybiotyki nie tylko zabijają "złe" bakterie, ale również eliminują niektóre "dobre" bakterie z mikrobiomu.

Skład Cavalor VitaFlora

Cavalor Vitaflora zawiera prebiotyki (inulinę) i probiotyki (drożdże), które wspierają mikroflorę. Żywe drożdże wspierają bakterie jelita ślepego i pomagają zapobiegać zakwaszeniu organizmu.

Prebiotyki oraz probiotyki wspomagają trawienie błonnika, wchłanianie minerałów i produkcję witamin z grupy B. Inulina jest prebiotykiem, który stymuluje prawidłowy rozwój mikroflory. Im lepszy rozwój dobrych bakterii, tym mniejsza szansa na rozwój złych bakterii.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Kartę można pobrać klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor VitaFlora?

Zalecane stosowanie Cavalor VitaFlora:

Źrebięta 15 g/dzień

Klacze w ciąży i laktacji 45 g/dzień

Kuce i konie 30 g/dzień

Maksymalnie 100 g/dzień

Czy wiesz że (dobre bakterie w końskich jelitach)?

Jelita są domem dla populacji bakterii, które są ważne dla zdrowia konia. Są niezbędne do wchłaniania składników odżywczych, jak również dla dobrego funkcjonowania układu odpornościowego. Karmienie wystarczającą ilością paszy o wysokiej zawartości błonnika jest kluczowe dla utrzymania równowagi bakterii (w końcu żyją one dzięki błonnikowi).

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor VitaFlora
Twoja ocena