LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor WholeGain

Cavalor WholeGain

Cavalor Crunchies

Cavalor Crunchies

Cavalor Venus 500ml

205,00 zł
  • Suplement wspierający klacz podczas cyklu płodności
  • Tłumi typowe zachowania u klaczy w rui
  • Nie zakłóca cyklu płodności
  • Opakowanie 500ml (dostępny także w opakowaniu 2L)
Dostępność: W magazynie
SKU
82697202

Czym jest Cavalor Venus?

Cavalor Venus to ekstrakt ziołowy, który wspiera cykl klaczy, a tym samym łagodzi skutki nieregularnej owulacji. Wahania hormonów mogą sprawić, że klacze są dość niespokojne i niekomfortowe podczas ich złożonego cyklu płodności.

Cavalor Venus zapewnia bardziej regularny cykl bez zakłóceń. Cavalor Venus składa się z naturalnych składników aktywnych, które wspomagają metabolizm podczas cyklu i promują ogólne odprężenie ciała i umysłu.

Doświadczysz zupełnie innego, bardziej komfortowego konia.

Skład Cavalor Venus

Cavalor Venus wykorzystuje moc jagód... Niepokalanek pomaga doprowadzić hormony klaczy do równowagi, aby cykl był normalny, regularny i zrównoważony.

Roślina ta wspomaga również płodność. Cavalor Venus zawiera również dodatek bisglycinate magnezu i witaminy B6. Magnez ma właściwości uspokajające i pomaga rozluźnić mięśnie. Witamina B6 wspomaga metabolizm i sprzyja wchłanianiu składników aktywnych.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Venus?

Niektóre klacze najlepiej reagują na początkową dawkę 40 ml przez pierwsze 4-5 dni, po czym dawkę można stopniowo zmniejszać. Wyniki powinny być zauważalne po około 3 tygodniach.

Czasami zachowanie klaczy pogarsza się po kilku dniach. Jest to dobry znak i świadczy o tym, że produkt działa.

Zalecamy podawanie Cavalor Venus codziennie przez dłuższy czas, aby utrzymać stabilność cyklu. Można również wstrzymać podawanie Cavalor Venus, gdy klacz nie jest w rui.

Kuce 2x 5 ml/dzień

Konie 2 x 10 ml/dzień

Czy wiesz że (stres u koni)?

Ćwiczenia i dobre odżywianie pomagają nam zachować spokój w sytuacjach stresowych. Tak jak ludzie, konie też się denerwują. Niektóre konie są bardziej podatne na stres niż inne, co wynika z ich indywidualnych cech oraz środowiska.

Nie każde napięcie jest złe. Zarówno konie, jak i ludzie potrzebują pewnej dozy napięcia, by działać jak najlepiej, ale ciągła presja lub stres zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemów zdrowotnych.

Upewnij się, że twój koń otrzymuje odpowiednią ilość ruchu, ma przyjemne środowisko w stajni i zdrową dietę. Odżywianie może mieć ogromny wpływ na nerwowość i zachowanie koni.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Venus 500ml
Twoja ocena