Cavalor Tradition Pellet

Cavalor Tradition Pellet

Cavalor Tradition Apple

Cavalor Tradition Apple

Cavalor Tradition Mix

102,00 zł
  • Pasza dla koni pracujących w rekreacji
  • Bez owsa
  • Idealna dla koni lekko pracujących
  • Opakowanie 20 kg
Dostępność: W magazynie
SKU
472484

Tradition Mix to bezowsowa pasza dla koni od Cavalor. Bogata w witaminy i minerały niezbędne dla zdrowia konia.

Cavalor Tradition Mix to wszechstronna pasza dla koni, zaprojektowana tak, aby zaspokoić podstawowe potrzeby żywieniowe od koni rekreacyjnych po te w lekkim treningu. Jest to zbilansowana mieszanka typu musli, która zawiera wysokiej jakości ziarna, błonnik oraz specjalnie dobrane składniki odżywcze, w tym witaminy i minerały, które są niezbędne do utrzymania dobrego zdrowia i kondycji konia. Pasza ta jest znana z tego, że wspiera prawidłowe trawienie i jest łatwo przyswajalna, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla szerokiego spektrum koni. Cavalor Tradition Mix zapewnia stabilne źródło energii, co jest kluczowe dla utrzymania równowagi żywieniowej i zdrowia koni, szczególnie tych, które potrzebują stałego poziomu energii przez cały dzień.


Skład

Płatki jęczmienne, Śruta pszenna, Lucerna, Otręby pszenne, Płatki kukurydziane, Melasa buraczana, Łuski orkiszowe, Mączka sojowa, Gniecione nasiona słonecznika, Orkisz, Mączka z nasion rzepaku, Siemię lniane, Nasiona oleiste łamane, Pasza z glutenu pszennego, Kukurydza, Olej sojowy, Płyn do rozmiękczania kukurydzy, Pszenica, Węglan wapniowo-magnezowy, Łuski sojowe, Chlorek sodu, Frukto-oligosacharydy

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"


Dawkowanie

Zalecamy minimum 400 g do maksimum 600 g na 100 kg masy ciała dziennie. Dla konia o masie 600 kg oznacza to minimum 2,4 kg i maksimum 3,6 kg dziennie.

Podziel paszę treściwą na kilka porcji dziennie, najlepiej po podaniu paszy objętościowej.


Czy wiesz że (Florastimul)?

Florastimul

Florastimul to prebiotyk, który jest wykorzystywany tylko przez łagodne bakterie i wspiera ich rozwój. Florastimul zapewnia zdrową florę jelitową.

Pro energy

Pro Energy zapewnia optymalną podaż energii w postaci tłuszczów i węglowodanów. Tłuszcze służą jako źródło kwasów tłuszczowych i są przekształcane w energię podczas wysiłku fizycznego. Jest to energia na średni i długi okres czasu.


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Tradition Mix
Twoja ocena