Cavalor Probreed Mix

Cavalor Probreed Mix

Cavalor Juniorix

Cavalor Juniorix

Cavalor Start & Go Soft

128,00 zł
  • Smaczne miękkie kawałki z mlekiem w proszku
  • Zrównoważony skład dla równomiernego wzrostu
  • Wysoka zawartość minerałów i pierwiastków śladowych
  • Opakowanie 15 kg
Dostępność: W magazynie
SKU
472614

Czym jest Cavalor Start & Go Soft?

Cavalor Start & Go Soft to smaczne miękkie granulki z mlekiem w proszku dla źrebiąt od 1 miesiąca życia do co najmniej 1 miesiąca po odsadzeniu. Te pożywne, smaczne i lekkostrawne granulki są idealne do wprowadzania źrebiąt do paszy treściwej oraz do zapobiegania zahamowaniu wzrostu.

Cavalor Start & Go Soft jest wysoce przyswajalne, łatwo strawne (ekstrudowane) i smaczne dla płynnego przejścia po zakończeniu okresu karmienia mlekiem klaczy. Wysoka zawartość białka (16%) zapewnia zrównoważoną energię. Ponadto wysoka zawartość minerałów i pierwiastków śladowych takich jak: wapń, fosfor i magnez (dla rozwoju kości) oraz miedź, cynk i mangan (dla rozwoju chrząstek i stawów).

Skład Cavalor Start & Go Soft

Kukurydza

Pszenica

Pasza z glutenu pszennego

Pasza sojowa

Gliceryna

Pasza z nasion słonecznika

Serwatka w proszku 4%

Odtłuszczone mleko w proszku 4%

Siemię lniane

Olej kokosowy

Drożdże piwowarskie

Prażone ziarna soi

Węglan wapnia

Frukto-oligosacharydy

Chlorek sodu

Pasza sojowa (wyprodukowana z genetycznie modyfikowanej soi)

 

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Start & Go Soft?

Zalecamy minimum 250 g i maksimum 400 g na 100 kg masy ciała dziennie. Dla źrebaka o masie 300 kg oznacza to minimum 0,75 kg i maksimum 1,2 kg dziennie. Podziel paszę treściwą na kilka porcji dziennie, najlepiej po podaniu paszy objętościowej.

Czy wiesz że (rozwój źrebięcia w okresie prenatalnym i po narodzinach)?

Mocne kości i elastyczne stawy

Szkielet nienarodzonego źrebaka musi mieć możliwość prawidłowego rozwoju przez cały okres ciąży klaczy. Cavalor Nutri-Mobility wspomaga właściwy rozwój kości. Optymalny stosunek wapnia/fosforu/magnezu dla prawidłowego wzrostu kości, uzupełniony o organicznie przyswajalne pierwiastki śladowe - miedź, cynk i mangan - zapewniają dobry rozwój układu mięśniowo-szkieletowego, tj. kości, stawów i ścięgien.

Stabliny wzrost

Aby uzyskać wystarczającą ilość składników budulcowych i energii ze spożywanych składników odżywczych, ważnym jest w czasie ciąży i laktacji, aby klacz pozostała sprawna, a źrebię mogło dobrze się rozwijać. Cavalor Nutri-Balance to zrównoważona kombinacja białek, minerałów i witamin (składniki budulcowe) z jednej strony oraz tłuszczów i węglowodanów (dostarczających energii). W szczególności, strawność składników odżywczych (np. płatków zbożowych) jest niezbędna, aby zapobiec niekontrolowanemu wzrostowi i/lub przerwom we wzroście.

Zdrowy rozwój

Właściwy rozwój układu pokarmowego, a w szczególności flory jelitowej jest bardzo ważny dla zdrowia źrebaka i jego przyszłego życia. Pomaga chronić przed problemami jelitowymi i patogenami. Cavalor Nutri-Protect zapewnia odpowiednie połączenie aktywnych drożdży (probiotyków) z łatwo fermentującymi błonnikami, w tym błonnikami prebiotycznymi, które wspierają rozwój zdrowej pracy jelit i wspomagają naturalną odporność.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Start & Go Soft
Twoja ocena