LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor Kick Up 1L

Cavalor Kick Up 1L

Cavalor Pow'Red Performance 5L

Cavalor Pow'Red Performance 5L

Cavalor Pow'Red Performance 2L

356,00 zł
  • Suplement wspomagający produkcję czerwonych krwinek
  • Zapewnia maksymalną witalność i wytrzymałość
  • Idealny podczas długotrwałego wysiłku
  • Stworzony z myślą o koniach sportowych
  • Opakowanie 2L (dostępny także w opakowaniu 5L)
Dostępność: W magazynie
SKU
82194604

Czym jest Cavalor Pow'Red Performance?

Cavalor Pow'Red Performance wspiera produkcję czerwonych krwinek i układ krążenia, zapewniając w ten sposób maksymalną witalność i wytrzymałość.

Cavalor Pow'Red Performance to wyśmienity suplement diety w płynie, który pomaga aktywnym koniom sportowym osiągnąć i utrzymać najwyższą kondycję w okresach intensywnej pracy.

Zawiera starannie dobrane witaminy i wysoko przyswajalne formy żelaza, które skutecznie zwiększają liczbę czerwonych krwinek. Dzięki temu do mięśni dociera więcej tlenu, co pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie energii. Cavalor Pow'Red Performance wspiera również regenerację i pomaga utrzymać witalność.

Skład Cavalor Pow'Red Performance

Aby przygotować konia do sezonu i wesprzeć go w szczytowym okresie, użyj Cavalor Pow'Red Performance. Ten płynny suplement jest pełen witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

Chociaż nie są one bezpośrednim źródłem energii, to są ukierunkowane na konkretne tkanki i systemy w organizmie. Zapewniają również lepszy transport energii, promują szybką regenerację po intensywnym wysiłku i wspierają system odpornościowy.

Każdy składnik pomaga zwiększyć witalność konia, aby mógł dać z siebie wszystko, nawet podczas szczytowych okresów.

Więcej informacji o tym produkcie można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje".

Jak stosować Pow'Red Performance?

Kuce i młode konie: 25 ml/dzień

Konie sportowe: 50 ml/dzień

Czy wiesz że (kondycja, a "przegrzanie")?

Koń w dobrej kondycji ma znaczącą wytrzymałość, silne, giętkie ciało i jest energiczny - cechy, które są niezbędne w treningu i zawodach. Upewnij się, że twój koń otrzymuje poprzez dietę energię odpowiadającą jego potrzebom.

Dostarczaj wystarczającą ilość paszy treściwej, jeśli twój koń ciężko pracuje, ale nie więcej niż jest to konieczne. Co więcej, nie myl energii z wytrzymałością czy temperamentem. Koń, który jest wyczerpany po zaledwie piętnastu minutach, nie ma wytrzymałości.

"Przegrzane" konie również mogą mieć zbyt mało energii. Czy twój koń nagle męczy się znacznie szybciej lub wydaje się mniej aktywny? W takim razie  poszukaj, co może być tego przyczyną.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Pow'Red Performance 2L
Twoja ocena