LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor LaminAid

Cavalor LaminAid

Cavalor FreeBute 800 g

Cavalor FreeBute 800 g

Cavalor Peak Performance 500 ml

724,00 zł
  • Dla poprawy mobilności i wydajności u koni sportowych
  • Stymuluje krążenie krwi
  • Wzmacnia funkcjonowanie układu limfatycznego
  • Opakowanie 500 ml
Dostępność: W magazynie
SKU
82195201

Czym jest Cavalor Peak Performance?

Cavalor Peak Performance poprawia mobilność i osiągi koni sportowych poprzez stymulację krążenia krwi oraz pobudzenie funkcji układu limfatycznego.

Cavalor Peak Performance jest zrównoważoną mieszanką olejków eterycznych i ekstraktów ziołowych, która poprawia czujność i wydajność koni. Jego naturalne składniki wspomagają efektywny transport tlenu przez krwiobieg i zapewniają szybką eliminację toksyn przez układ limfatyczny. Rezultatem jest więcej energii i szybszy czas regeneracji.

Skupienie się na układzie limfatycznym sprawia, że Cavalor Peak Performance jest innowacyjnym sposobem na poprawę ogólnej kondycji i wytrzymałości konia oraz na walkę ze zmęczeniem. Zapewnia także ogólne zdrowie, ponieważ układ limfatyczny jest również ważnym elementem systemu odpornościowego. Idealny suplement dla koni sportowych i ciężko pracujących.

Skład Cavalor Peak Performance

Cavalor Peak Performance jest mieszanką wybranych naturalnych składników, które działają jeszcze skuteczniej, powodując ogólną poprawę równowagi metabolicznej.

Ekstrakt z czarnej porzeczki (Ribes nigrum) i olej z amarantusa pobudzają krążenie krwi, podczas gdy eukaliptus (Eucalyptus globulus) otwiera drogi oddechowe, aby ułatwić dopływ tlenu. W połączeniu pomagają one opóźnić zakwaszenie mięśni, co wpływa na lepszą wydajność, większą czujność i wytrzymałość.

Cavalor Peak Performance zawiera glistnik (Gallium aparine), który jest znany z korzystnego wpływu na układ limfatyczny. Wraz z Elymus repens, pokrzywą (Urtica dioica) i mniszkiem lekarskim (Taraxacum officinale) o działaniu oczyszczającym, mieszanka ta pomaga otworzyć pory, ułatwiając pocenie się.

Jak stosować Cavalor Peak Performance?

Kucyki 10 ml/dzień

Konie sportowe 20 ml/dzień

Maksymalna dawka 40 ml/dzień

Szybkość rezultatów zależy od aktualnej kondycji twojego konia. Jeśli twój koń jest w dobrej kondycji i potrzebujesz szczytowej wydajności, rezultaty będą zauważalne po 7 dniach. Aby poprawić kondycję w bardziej strukturalny sposób, zalecamy co najmniej 3 tygodnie stosowania. Wstrząśnij dobrze przed użyciem!

Czy wiesz że (dobra kondycja)?

Koń w dobrej kondycji ma wystarczającą wytrzymałość, silne, giętkie ciało i jest energiczny. Upewnij się, że twój koń przyjmuje ilości energii odpowiadające jego potrzebom. Dostarczaj wystarczającą ilość paszy treściwej, jeśli twój koń ciężko pracuje, ale nie więcej niż jest to konieczne. Co więcej, nie myl energii z wytrzymałością czy temperamentem. Koń, który jest wyczerpany po zaledwie piętnastu minutach, nie ma wytrzymałości. Czy twój koń nagle męczy się znacznie szybciej lub wydaje się mniej aktywny? W takim razie poszukaj, co może być tego przyczyną.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Peak Performance 500 ml
Twoja ocena