LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor FreeBute Paste

Cavalor FreeBute Paste

Cavalor Muscle Force 5kg

Cavalor Muscle Force 5kg

Cavalor Muscle Force 2kg

827,00 zł
  • Suplement zapewniający systematyczny przyrost masy mięśniowej z długotrwałymi efektami
  • Stymuluje rozwój mięśni i spowalnia ich degradację
  • Najlepsze wyniki u koni w treningu
  • Opakowanie 2 kg (dostępny także w opakowaniu 5 kg)
Dostępność: W magazynie
SKU
82192802

Czym jest Cavalor Muscle Force?

Cavalor Muscle Force to naturalny suplement dla koni, które potrzebują szybkiego rozwoju siły mięśniowej. Konie sportowe powracające do pracy po okresie odpoczynku lub lekkiej pracy oraz młode konie, które są przygotowywane do selekcji, często nie mają zbyt rozwiniętych mięśni.

Cavalor Muscle Force jest w 100% naturalnym rozwiązaniem, które w połączeniu z treningiem sprzyja trwałemu rozwojowi objętości i siły mięśni. Cavalor Muscle Force zawiera niezbędne aminokwasy potrzebne do syntezy białek mięśniowych, jak również aktywne i nieaktywne drożdże oraz specjalną mieszankę ziół wspomagających podział komórek mięśniowych.

Zwiększony rozwój komórek mięśniowych i zmniejszona degradacja komórek mięśniowych zapewniają trwałe efekty.

W przeciwieństwie do innych suplementów związanych z rozbudową mięśni, które sprawiają, że koń zatrzymuje wodę dla tymczasowego wyglądu mięśni, Cavalor Muscle Force tworzy więcej tkanki mięśniowej dla rzeczywistego efektu oraz ich siły.

Skład Cavalor Muscle Force

Cavalor Muscle Force zawiera gluten pszenny i otręby ryżowe jako źródła białka wraz z niezbędnymi aminokwasami. Gluten pszenny i otręby ryżowe są bogate w aminokwasy rozgałęzione (BCAA) leucynę, izoleucynę i walinę.

Wspierają one skuteczną regenerację mięśni. Dobrym źródłem aminokwasów są również drożdże piwne (Saccharomyces cerevisiae). Połączenie aktywnych i nieaktywnych drożdży w Cavalor Muscle Force wspiera zdrową florę jelitową i dobre trawienie dla optymalnej konwersji energii i białka z paszy.

Probiotyki zawierają nukleotydy, "budulec" łańcuchów DNA i RNA, które wspierają podziały mięśni. Promuje to większą masę mięśniową i wzrost siły mięśni.

Cavalor Muscle Force to mieszanka ziołowa, która zmienia dynamiczną równowagę pomiędzy budową i rozpadem komórek mięśniowych w kierunku zwiększonej budowy komórek mięśniowych (anabolizm) i zmniejszonego rozpadu komórek mięśniowych (katabolizm), co powoduje szybki wzrost objętości i siły mięśni.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Muscle Force?

Zalecane stosowanie Muscle Force:

Kuce i konie rekreacyjne 30 g dziennie

Konie sportowe 45 g dziennie

1 miarka = 15 g

Maksymalnie 120 g na konia dziennie.

Wskazówka: Lata doświadczeń pokazały, że Cavalor Muscle Force nie osiągnie zamierzonych rezultatów, jeśli wątroba nie funkcjonuje dobrze. Funkcjonowanie wątroby może być sprawdzone poprzez analizę krwi. Dlatego zalecamy uzupełnienie diety konia preparatem Cavalor Hepato Liq przez 10 dni przed rozpoczęciem stosowania Cavalor Muscle Force.

 

 

Czy wiesz że (trudności z budową mięśni)?

Na co dzień widzimy, że konie z trudnościami w budowaniu mięśni często mają lekką niedowagę. Bez odpowiedniej masy ciała twój koń nie może budować mięśni.

Pierwszym krokiem jest więc doprowadzenie konia do odpowiedniej kondycji. Praktyczną metodą określenia kondycji ciała jest Body Condition Score (BCS). Aby móc budować mięśnie, twój koń musi mieć Body Condition Score na poziomie co najmniej 5.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Muscle Force 2kg
Twoja ocena