LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor Leather Soap 2L

Cavalor Leather Soap 2L

Cavalor Ice Clay 4 kg

Cavalor Ice Clay 4 kg

Cavalor MudDoc

205,00 zł
  • Balsam na grudę z olejkami eterycznymi
  • Stymuluje krążenie krwi
  • Zawiera olejki z aloesu, lawendy, eukaliptusa i drzewa herbacianego
  • W 100% naturalny
  • Opakowanie 200ml
Dostępność: W magazynie
SKU
82198902

Czym jest Cavalor MudDoc?

Cavalor wymyślił na nowo swoje rozwiązanie do walki z grudą! Ponad 10 olejków eterycznych działa razem, aby złagodzić ból oraz zdezynfekować i wyleczyć owrzodzenia. Cavalor MudDoc jest szybko działającym i unikalnym połączeniem wielu olejków eterycznych, w tym olejku z aloesu, lawendy, eukaliptusa i drzewa herbacianego.

Cavalor MudDoc jest wszechstronnym sposobem leczenia grudy. Jego antyseptyczne właściwości sprawiają, że pęcina staje się nieprzyjemnym środowiskiem dla bakterii powodujących grudę, podczas gdy jego właściwości gojące rany i łagodzące ból poprawiają samopoczucie konia. Stymuluje również krążenie krwi dla szybszej regeneracji.

Cavalor MudDoc poprawia elastyczność skóry, minimalizuje powstawanie blizn i przyspiesza odrastanie sierści. Utrzymanie elastyczności skóry jest ważne w zapobieganiu jej pękaniu.

Skład Cavalor MudDoc

Cavalor MudDoc jest w 100% naturalny i zawiera ponad 10 olejków eterycznych.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie technicznej produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor MudDoc?

W razie potrzeby ogolić dotknięte schorzeniem miejsce.

Najpierw umyć nogę szamponem dezynfekującym, takim jak Cavalor Derma Wash.

Osuszyć ściereczką przed zastosowaniem Cavalor MudDoc.

Stosować Cavalor MudDoc codziennie.

Kontynuować stosowanie Cavalor MudDoc tak długo, jak będzie to potrzebne, aby zapobiec nawrotowi grudy.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Czy wiesz że (gruda)?

Gruda jest bez wątpienia najbardziej rozpoznawalną chorobą skóry u koni. Gruda jest właściwie niespecyficznym zbiorem stanów zapalnych skóry (dermatitis), które występują głównie w pęcinach koni. W ciężkich przypadkach może prowadzić do obrzęku nogi i nie zagoi się sama, jeśli nie będzie leczona. W skrajnych przypadkach gruda może prowadzić do kulawizny.

Najbardziej zauważalne objawy to zaczerwienienie, łuszczenie się skóry, strupy i pęknięcia na skórze pęciny. Obszar ten jest często ciepły i wilgotny, więc bakterie mogą się tam szybko namnażać.

Gruda może być spowodowana przez różne czynniki, takie jak brud, błoto, owady lub od częstego mycia popękanej skóry skłonnej do infekcji bakteryjnych. Przyczynami mogą być również infekcje grzybicze, roztocza świerzbowca i oparzenia słoneczne. Kiedy koń się porusza, jego pęciny również są w ciągłym ruchu. To utrudnia gojenie się skóry w tym miejscu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor MudDoc
Twoja ocena