LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor Derma Wash

Cavalor Derma Wash

Cavalor Switch

Cavalor Switch

Cavalor Lurax

171,00 zł
  • Kojąca maść do skóry, zmiękcza i leczy
  • Stymuluje gojenie i minimalizuje blizny
  • Dla szybkiego odrastania włosów w ich pierwotnym kolorze
  • Łagodzi również oparzenia słoneczne
  • Opakowanie 200ml

 

Dostępność: W magazynie
SKU
82697902

Czym jest Cavalor Lurax?

Lurax stymuluje gojenie się ran, zmniejsza blizny i przyspiesza odrastanie włosów w naturalnym kolorze. Cavalor zainspirował się procesami leczniczymi natury podczas opracowywania kremu Lurax. Cavalor stworzył kompletną formułę zawierającą mieszankę uzupełniających się składników.

Formuła ta dostarcza komórkom skóry składników odżywczych, które są istotne dla procesu regeneracji, zmniejsza powstawanie blizn i przyspiesza odrastanie włosów. Ponadto chłodzi i koi, aby przeciwdziałać podrażnieniom i umożliwić gojenie się ran. Cavalor Lurax posiada również właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne, które zmniejszają ryzyko wystąpienia stanów zapalnych.

Cavalor Lurax jest zatem idealny jako maść do leczenia ran, ale może być również stosowany do łagodzenia swędzenia spowodowanego podrażnieniami skóry lub bólu spowodowanego oparzeniami słonecznymi.

Skład Cavalor Lurax

Krem Cavalor Lurax posiada właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne, dzięki czemu zmniejszy prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Lurax?

Krem Cavalor Lurax należy stosować codziennie na oczyszczoną ranę lub podrażnioną skórę, aby zapewnić naturalny i szybki powrót do zdrowia.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Lurax
Twoja ocena