LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor PodoSens 500ml

Cavalor PodoSens 500ml

Cavalor Peak Performance 500 ml

Cavalor Peak Performance 500 ml

Cavalor LaminAid

494,00 zł
  • Suplement wspierający delikatne bakterie jelitowe i przywracający równowagę procesów hormonalnych i metabolicznych
  • Wspiera krążenie krwi i wspomaga jej przepływ w kopycie
  • Unikalna, zrównoważona kombinacja kilku olejków eterycznych, w tym Eucalyptus globulus, Allium sativum i Betula alba
  • Stosować w połączeniu z Cavalor PodoSens
  • Opakowanie 1L

 

Dostępność: W magazynie
SKU
89194101

Czym jest Cavalor LaminAid?

Cavalor LaminAid jest zalecany dla koni z nadwrażliwością kopyt, spowodowaną problemami z metabolizmem. Cavalor LaminAid działa na różnych poziomach w organizmie, aby holistycznie rozwiązać zaburzenia metaboliczne, które mogą prowadzić do objawów ochwatu.

Wspiera delikatną florę jelitową konia i przywraca równowagę procesów hormonalnych i metabolicznych. Cavalor LaminAid wspomaga również krążenie krwi i jej przepływ w kopycie.

Skład Cavalor LaminAid

Cavalor LaminAid to unikalne, zrównoważone połączenie kilku olejków eterycznych, w tym Eucalyptus globulus, Allium sativum i Betula alba.

Każdy z nich ma swoją własną, specyficzną strukturę, skład i działanie. W połączeniu uzupełniają się wzajemnie, dając synergiczne i silne efekty.

Unikalna kombinacja olejków eterycznych, o udowodnionej naukowo efektywności, pomagają złagodzić objawy ochwatu, jednocześnie zajmując się jego podstawowymi przyczynami, co daje długotrwały efekt.

Leczenie ochwatu wymaga również odpowiedniego żywienia, pielęgnacji i planu ćwiczeń dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować LaminAid?

Zalecane dawkowanie:

Dzień 1: 2 x 50ml

Dzień 2 i kolejne: 2 x 25ml 

Do stosowania profilaktycznego lub długoterminowego (30 dni lub dłużej): 2 x 10ml/dzień

Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować w połączeniu z Cavalor PodoSens.

Czy wiesz że (stres u koni)?

Ochwat to stan polegający na zapaleniu pomiędzy ścianą kopyta a kością kopytową. Zwykle jest wynikiem zaburzeń metabolicznych lub problemów metabolicznych i może mieć charakter przewlekły lub ostry.

Wraz z zapaleniem w kopycie, powoduje również problemy z krążeniem w stopie, gdzie gromadzi się płyn.

Ponieważ ściana kopyta może się tylko nieznacznie rozszerzyć, gromadzeniu płynu towarzyszy silny ból. Konie próbują odciążyć kość kopytową, odchylając się do tyłu i przenosząc ciężar ciała na pięty.

Czasami nawet odmawiają wstawania. W ciężkich przypadkach kość kopytowa może odczepić się od ściany kopyta i obrócić. Takie uszkodzenia są nieodwracalne. Szczególnie w przypadku ochwatu, profilaktyka jest absolutnie niezbędna.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor LaminAid
Twoja ocena