LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor LactaTec 2 kg

Cavalor LactaTec 2 kg

Cavalor LactaTec Paste

Cavalor LactaTec Paste

Cavalor LactaTec 5 kg

1 937,00 zł
  • Proszek optymalizujący funkcjonowanie mięśni i opóźniający ich zmęczenie
  • Pomaga utrzymać konia elastycznym i sprawnym na zawodach
  • Wspiera regenerację mięśni i zapobiega sztywności
  • Dostępny również w formie pasty LactaTec Paste
  • Opakowanie 5 kg (dostępny także w opakowaniu 10 x 15g oraz 2 kg)
Dostępność: W magazynie
SKU
82194705

Czym jest Cavalor LactaTec?

Cavalor LactaTec wspiera optymalną pracę mięśni w kluczowych momentach, wspomaga szybką regenerację, zapobiega zmęczeniu mięśni oraz utrzymuje konia elastycznym.

Cavalor LactaTec jest kompletnym suplementem, który wspiera aktywność mięśni, stymuluje ich regenerację i zapobiega sztywności, uszkodzeniom, a także zmęczeniu.

Wspiera efektywne współdziałanie licznych procesów metabolicznych, utrzymując mięśnie w stanie elastycznym i zdolnym do efektywnego przetwarzania energii bez skutków ubocznych. Dzięki temu koń może dać z siebie wszystko podczas intensywnych okresów treningowych lub wielodniowych imprez.

Skład Cavalor LactaTec

Cavalor LactaTec zawiera minerały takie jak siarka (S), magnez (Mg) i mangan (Mn), aby przeciwdziałać napięciu mięśniowemu, wspierać elastyczność i wytrzymałość mięśni. Zawiera również witaminy B1, B2 i B12 dla lepszego metabolizmu węglowodanów, przekazywania nerwów i dostarczania tlenu do mięśni.

Cavalor LactaTec to potężna mieszanka antyoksydantów, która tworzy silną ochronę przed wolnymi rodnikami. Zapobiega zakwaszeniu i sztywności mięśni poprzez neutralizację mleczanu i przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej.

Cavalor LactaTec zawiera białka serwatkowe, które pomagają zapobiegać uszkodzeniom mięśni. Ponadto aminokwasy dla szybkiej i skutecznej regeneracji uszkodzonych komórek mięśniowych. Zawiera również olejki eteryczne dla dodatkowego wsparcia mięśni.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor LactaTec?

Wymieszać 30 g z paszą codziennie.

U koni podatnych na duże zakwaszenie, zacznij od 4-tygodniowego schematu podawania Cavalor LactaTec, a następnie 2 dni przed, podczas i 1 dzień po zawodach lub intensywnym wysiłku.

1 miarka = 15 g

Maksymalnie 45 g/dzień

Czy wiesz że (zmęczone i spięte mięśnie)?

Dwa powszechne problemy z mięśniami to zmęczenie i spięcie. Odpowiednia pasza i trening pozwalają odsunąć w czasie zmęczenie, pozwalając mięśniom konia na szybszą regenerację i zapobiegając spięciu mięśni.

Dla koni z wrażliwymi mięśniami zalecamy również racje, które są wyższe w tłuszcz i włókno. Takie konie często korzystają z kombinacji Cavalor FiberForce i Cavalor Endurix.

Konie, które wykonują krótkie, energiczne zadania, na przykład w skokach, potrzebują skrobi i cukrów. Idealną paszą dla nich jest Cavalor Perfomix, która zawiera zboża takie jak owies i pszenica.

W przypadku długotrwałej, ciężkiej pracy, Cavalor Endurix jest paszą wysokotłuszczową, która stymuluje metabolizm tlenowy i opóźnia zmęczenie mięśni.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor LactaTec 5 kg
Twoja ocena