LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor VitaFlora

Cavalor VitaFlora

Cavalor MudDoc

Cavalor MudDoc

Cavalor Leather Soap 2L

242,00 zł
  • Mydło glicerynowe w płynie do skór
  • Łagodne mydło
  • Nadaje skórze połysk
  • Opakowanie 2L (dostępny także w opakowaniu 250ml i 500ml)
Dostępność: W magazynie
SKU
82193202

Czym jest Cavalor Leather Soap?

Cavalor Leather Soap jest idealnym środkiem do codziennego czyszczenia skóry. To mydło glicerynowe o neutralnym pH jest delikatne dla skóry i utrzymuje jej elastyczność. Cavalor Leather Soap nadaje również skórze niebagatelny połysk.

Skład Cavalor Leather Soap

Gliceryna jest uważana za mydło par excellence do czyszczenia i pielęgnacji skóry. W postaci płynnej występuje w łatwej do użycia butelce z rozpylaczem.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie technicznej produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Leather Soap?

Przed użyciem należy wytrzeć skórę z nawarstwionego brudu, błota i włosów. Aby usunąć tłuszcz, brud i pot, nanieść mydło Cavalor Leather Soap na wilgotną szmatkę lub gąbkę i wetrzyj w skórę. Po wyschnięciu, przetrzyj suchą szmatką lub miękką szczotką, aby nadać skórze połysk i usunąć pozostałości mydła.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Czy wiesz że (konserwacja skórzanych przedmiotów)?

Produkty skórzane zazwyczaj są wytwarzane z bydlęcej skóry. Tak jak nasza skóra, produkty skórzane muszą być nawilżone, aby pozostały elastyczne i nie popękały. Codzienne czyszczenie mydłem Cavalor Leather Soap i regularna pielęgnacja preparatem Cavalor Leather Shine pomoże zachować świeży wygląd produktów ze skóry.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Leather Soap 2L
Twoja ocena