LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Nutri Support 20kg

Cavalor Nutri Support 20kg

Cavalor Pow'Red Performance 2L

Cavalor Pow'Red Performance 2L

Cavalor Kick Up 1L

395,00 zł
  • Suplement utrzymujący twojego konia w gotowości podczas wielodniowych wydarzeń
  • Sprawia, że ospałe lub zmęczone konie wracają do formy w ciągu 2 dni
  • Idealny dla flegmatycznych koni
Dostępność: W magazynie
SKU
83191702

Czym jest Cavalor Kick Up?

Cavalor Kick Up dodaje witalności koniom flegmatycznym i tym, które potrzebują zastrzyku energii i poprawy wyników. Zdarza się, że konie mają spadek energii z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu.

W rezultacie, cierpi na tym ich wygląd i osiągi. Wówczas należy użyć Cavalor Kick Up. Cavalor Kick Up zawiera ekstrakty roślinne, witaminy z grupy B i cholinę, które dostarczają dodatkowej energii, wspierają procesy fizjologiczne i wspomagają regenerację.

Rezultatem jest bardziej aktywny, zmotywowany koń. Cavalor Kick Up przynosi szybkie rezultaty. Koń ma więcej witalności, zaś jego wydajność poprawia się już po jednym dniu.

Skład Cavalor Kick Up

Cavalor Kick Up to płynny suplement wzbogacony o łatwo i szybko przyswajalne witaminy, minerały, aminokwasy i aromatyczne ekstrakty roślinne.

Cavalor Kick Up zawiera również witaminy z grupy B oraz cholinę, które odgrywają ważną rolę w przemianach materii w organizmie. Zapewniają one zastrzyk energii.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Kick Up?

Aby zwalczyć zmęczenie podczas wielodniowych zawodów, podaj swojemu koniowi Cavalor Kick Up wieczorem przed i rano w dniu zawodów.

Jeżeli twój koń jest zmęczony długotrwałą, ciężką pracą (np. długim sezonem zawodów), podawaj Cavalor Kick Up co dwa dni przez dłuższy okres czasu.

Jeśli twój koń jest w fazie regeneracji po pracy, podawaj Cavalor Kick Up dwa razy w tygodniu, aż do pełnego wyzdrowienia. Średnio nastąpi to po 7-10 dniach.

Zalecane stosowanie Cavalor Kick Up:

Kuce i konie rekreacyjne 25 ml/dzień

Konie sportowe 50 ml/dzień

Czy wiesz że (kondycja konia)?

Kiedy trenujemy, chcemy, aby nasze konie były sprawne i zdrowe. Dobra kondycja sprawia, że praca jest przyjemniejsza zarówno dla konia, jak i jeźdźca. Kondycja konia zależy od kilku czynników.

Jak pomóc w osiągnięciu dobrej kondycji konia, nie czyniąc go "przegrzanym"? Poprzez połączenie dobrego zdrowia, odżywiania, treningu i zarządzania. Aby koń był w dobrej kondycji, przede wszystkim ważne jest, by był zdrowy oraz aby jego organizm mógł prawidłowo wchłaniać wszystkie składniki odżywcze. Tylko wtedy koń może wyglądać dobrze, czuć się dobrze i osiągać dobre wyniki. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Kick Up 1L
Twoja ocena