LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Ice Clay 4 kg

Cavalor Ice Clay 4 kg

Cavalor Stable Rocky

Cavalor Stable Rocky

Cavalor Ice Clay 8 kg

498,00 zł
  • Glinka chłodząca do mięśni i ścięgien
  • Zawiera arnikę
  • W 100% naturalna
  • Opakowanie 8 kg (dostępny także w opakowaniu 4 kg)
Dostępność: W magazynie
SKU
82191811

Czym jest Cavalor Ice Clay?

Cavalor Ice Clay to glinka stosowana głównie na nogi w celu rozluźnienia przepracowanych mięśni i ścięgien oraz zapobiegania obrzękom. Cavalor Ice Clay składa się przede wszystkim z kaolinu.

Glinka ta jest naturalnie bogata w minerały o dużej możliwości absorpcyjnej. Oczyszcza i usuwa nadmiar płynu maziowego ze stawów skokowych oraz pozostałych stawów i ścięgien.

Siarczan magnezu zawarty w glince Cavalor Ice Clay pobudza krążenie krwi i pozwala na rozluźnienie mięśni. Efekt ten jest wzmocniony przez olejki eteryczne, w tym arnikę i rozmaryn, oba o udowodnionych właściwościach przeciwzapalnych i łagodzących ból.

Skład Cavalor Ice Clay

Cavalor Ice Clay składa się głównie z kaolinu. Glinka ta jest naturalnie bogata w minerały o dużych możliwościach absorpcyjnych. Oczyszcza i usuwa nadmiar płynu maziowego ze stawów skokowych oraz innych stawów i ścięgien. Czy wiesz, że kaolin jest również stosowany w maseczkach z glinki do twarzy? Sprawia, że sierść staje się elastyczna i miękka.

Siarczan magnezu zawarty w Cavalor Ice Clay pobudza krążenie krwi i pozwala mięśniom się zrelaksować. Olejki eteryczne takie jak arnika i rozmaryn wzmacniają ten efekt i przynoszą ulgę dzięki swoim sprawdzonym właściwościom przeciwzapalnym.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Ice Clay?

Nałożyć grubą warstwę Cavalor Ice Clay na nogi i ścięgna po ciężkiej pracy, aby je schłodzić. Pozostawić Cavalor Ice Clay do całkowitego wyschnięcia, aby uzyskać szybki efekt chłodzenia. Następnie użyj twardej szczotki lub zimnej wody, aby całkowicie usunąć Cavalor Ice Clay.

Nałóż mokry papier na miejsce, w którym użyłeś Cavalor Ice Clay dla wolniejszego efektu chłodzenia. Przykryj papier również bandażem. Ten ciepły i mokry kompres spowolni chłodzące działanie glinki.

Cavalor Ice Clay może być również stosowany do łagodzenia opuchniętych nóg.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego.

Czy wiesz że (glinka)?

Glina jest szczególnie popularna wśród zawodowców, ale może być używana w każdej innej dziedzinie oraz grupie. Wymaganie od konia pełni formy, podczas treningu w galopie, na trasach biegowych lub treningu na twardych nawierzchniach, może spowodować, że następnego dnia będzie miał zmęczone lub spuchnięte nogi.

W przeciwieństwie do żeli, glinki mają dłużej utrzymujące się efekty. Glinka pozostaje aktywna tak długo, jak długo jest wilgotna. Glinka ma też bardziej stałą temperaturę, dzięki czemu długotrwale chłodzi i naturalnie oczyszcza.

Dlatego zalecamy stosowanie glinki po ciężkich treningach. Składniki zawarte w glince rozluźniają mięśnie i ścięgna oraz zapewniają szybszą regenerację zmęczonych nóg. Glinka może być stosowana na różne sposoby (patrz instrukcja użycia).

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Ice Clay 8 kg
Twoja ocena