LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Probreed Mix

Cavalor Probreed Mix

Cavalor Hyppolac

530,00 zł
  • Łatwo strawny rozpuszczalny preparat mlekozastępczy
  • Dla źrebiąt bez matek lub ze zbyt małą ilością mleka klaczy
  • Pod względem odżywczym równy naturalnemu mleku klaczy
  • Opakowanie 10 kg
Dostępność: W magazynie
SKU
82990610

Czym jest Cavalor Hyppolac?

Cavalor Hyppolac jest łatwo przyswajalnym mlekiem rozpuszczalnym o podobnych wartościach odżywczych jak naturalne mleko klaczy. W pierwszych tygodniach życia źrebię jest całkowicie uzależnione od mleka matki.

Odpowiednia podaż odżywczego mleka jest niezbędna do równomiernego wzrostu i prawidłowego rozwoju. Cavalor Hyppolac jest wysokowartościowym mlekiem rozpuszczalnym dla źrebiąt bez matki lub źrebiąt, które nie są w stanie uzyskać odpowiedniej jakości mleka od klaczy.

Skład Cavalor Hyppolac

Cavalor Hyppolac zawiera łatwo przyswajalne, wysokiej jakości minerały i witaminy. Ten wysokoenergetyczny preparat mlekozastępczy zawiera witaminy A, D3 i E, a także wapń, miedź, żelazo, mangan, cynk, selen, lizynę, metioninę i inne niezbędne aminokwasy, aby zaspokoić potrzeby źrebiąt.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Hyppolac?

Rozpuścić właściwą ilość Cavalor Hyppolac (zgodnie z danymi podanymi w tabeli poniżej) w połowie podanej ilości wody o temperaturze 60°C. Dobrze wymieszać proszek, aż do całkowitego rozpuszczenia.

Następnie należy rozcieńczyć letnią wodą, aż mieszanina osiągnie pożądaną temperaturę 40 °C. W przypadku wystąpienia biegunki, dawkę można zmienić na 65 g Cavalor Hyppolac na litr wody.

Po ustąpieniu biegunki, zwiększyć stężenie do normalnego zalecanego poziomu.

Ważne: Zawsze rozpuszczaj Cavalor Hyppolac w wodzie. Rozproszenie po paszy może spowodować niedrożność przełyku. Szczegóły można znaleźć na etykiecie.

Czy wiesz że (od źrebięcia do konia sportowego)?

Wychowanie źrebaka jest pięknym i wyjątkowym procesem. Każdy hodowca chce mieć zdrowe i silne źrebię, które w przyszłości stanie się koniem sportowym.

Właściwie przebyty okres ciąży, udany poród, a następnie równomierny wzrost młodego konia - to wszystko składa się na udaną hodowlę.

Ogólne zarządzanie na wysokim poziomie, takie jak otoczenie w stajni, wychodzenie na zewnątrz i kontakt z innymi końmi, są również ważnymi czynnikami. Dobre odżywianie jest kluczem do tego, by źrebaki wyrosły na zdrowe, silne i odnoszące sukcesy konie sportowe. Zapewnij swojemu przyszłemu czempionowi dobry start!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Hyppolac
Twoja ocena