LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Hoof Aid 800g

Cavalor Hoof Aid 800g

Cavalor Hoof Aid Special 20kg

Cavalor Hoof Aid Special 20kg

Cavalor Hoof Aid Special 5kg

489,00 zł
  • Suplement wspomagający formowanie kopyt
  • Zawiera biotynę, drożdże, aminokwasy i kwasy tłuszczowe
  • Zawiera niezbędne składniki odżywcze dla zdrowego rozwoju kopyta
  • Opakowanie 5 kg (dostępny także w opakowaniu 20 kg)
Dostępność: W magazynie
SKU
82690905

Czym jest Cavalor Hoof Aid Special?

Cavalor Hoof Aid Special stymuluje rozwój kopyta i poprawia jego jakość. Cavalor Hoof Aid Special jest kompletną i skoncentrowaną mieszanką niezbędnych składników odżywczych koniecznych do optymalnego rozwoju i jakości kopyta.

Zawiera biotynę, drożdże, aminokwasy i kwasy tłuszczowe. Ta kombinacja składników jest kluczem do zdrowych kopyt i pomaga poprawić jakość kopyt dotkniętych schorzeniami.

Skład Cavalor Hoof Aid Special

Dokładne zapotrzebowanie na biotynę dla koni nie jest znane, ale kopyta z problemami będą wymagały większych dawek. Cavalor Hoof Aid Special zawiera również wiele innych składników o udowodnionym wpływie na jakość i rozwój kopyt.

Aby zapewnić stabilność w Cavalor Hoof Aid Special, witaminy zostały oddzielone od pierwiastków śladowych. Hamuje to ich wzajemne oddziaływanie w celu zapewnienia optymalnego działania. Zielone granulki zawierają witaminy i minerały, w tym MSM, witaminy z grupy B, witaminę C i chlorek choliny, które wpływają na wiele funkcji organizmu.

Beżowe granulki zawierają pierwiastki śladowe miedzi i cynku w łatwo przyswajalnej formie. Cavalor Hoof Aid Special zawiera również niezbędne aminokwasy: lizynę i zawierającą siarkę metioninę, które wspomagają elastyczność kopyta.

Te ważne składniki są uzupełnione żywymi kulturami drożdży, które wspomagają trawienie i zapewniają optymalne wykorzystanie paszy, poprawiając ogólną kondycję i witalność konia.

Więcej informacji o tym produkcie można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Hoof Aid Special?

Zalecane stosowanie dla Cavalor Hoof Aid Special:

Kucyk 50 g/dzień = 1/2 miarki

Koń 150 g/dzień = 1,5 miarki

1 miarka to 100 g

Maksymalnie na konia na dzień 420 g. Najlepszy rezultat zostanie uzyskany po 3 do 6 miesiącach podawania.

Ściana kopyta rośnie od koronki i trwa to około 2 miesięcy zanim nowe kopyto będzie zauważalnie widoczne.

Zalecamy stosowanie Cavalor Hoof Aid Special przez co najmniej 3-6 miesięcy.

Kiedy kopyta znów wyglądają zdrowo, dzienna dawka może być zmniejszona o połowę dla dalszego zdrowego rozwoju kopyta.

Czy wiesz że (rola biotyny w diecie konia)?

Biotyna - wszystko, czego potrzebuje kopyto?

Biotyna, zwana również witaminą H lub witaminą B8, jest niezbędną, rozpuszczalną w wodzie witaminą z grupy B, często stosowaną jako suplement dla koni ze słabej jakości kopytami.

Biotyna jest naturalnie obecna w trawie, a pasze Cavalor są wzbogacone o nią, aby promować zdrowy wzrost kopyt. Biotyna jest również produkowana przez niektóre bakterie jelitowe.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie ile biotyny potrzebuje koń, ale niezrównoważona dieta może powodować jej niedobory. Doświadczenie pokazuje, że minimalna dawka 25-30 mg biotyny dziennie jest wymagana, aby uzyskać rzeczywisty efekt.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Hoof Aid Special 5kg
Twoja ocena