LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor An Energy Boost

Cavalor An Energy Boost

Cavalor PodoGuard 500ml

Cavalor PodoGuard 500ml

Cavalor Hepato Liq 250ml

155,00 zł
  • Roczny detoks dla koni i kucyków podczas linienia i/lub odpoczynku
  • Detoksykująca wątrobę płynna mieszanka ziołowa
  • Stosować 2 razy w roku zgodnie z okresami linienia
  • Odpowiedni dla wszystkich koni i kucyków
  • Wstrząśnij przed użyciem
  • Opakowanie 250ml (dostępny także w opakowaniu 2L)
Dostępność: W magazynie
SKU
82697101

Czym jest Cavalor Hepato Liq?

Sezon zawodów może obciążyć twojego konia. Ciężka praca i wysokie osiągi powodują, że ciało produkuje więcej odpadów. Wspieranie wątroby i nerek pomaga twojemu koniowi lepiej rozkładać te substancje.

Hepato Liq oczyszcza organy, które stoją za procesami metabolicznymi i stymuluje ich działanie. Pomaga twojemu koniowi zregenerować się po długim sezonie zawodów i przygotować go do następnego.

Cavalor Hepato Liq jest pełen ekstraktów ziołowych, które wspierają wątrobę i nerki.

Skład Cavalor Hepato Liq

Cavalor Hepato Liq jest pełen ekstraktów ziołowych, które wspomagają pracę wątroby i nerek. Zioła te powstrzymują toksyny przed przenikaniem lub uszkodzeniem błon komórkowych wątroby.

Zioła znajdujące się w Cavalor Hepato Liq stymulują również tworzenie komórek wątroby, zmniejszają stan zapalny i mają działanie oczyszczające.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Hepato Liq?

Cavalor Hepato Liq jest zalecany przynajmniej raz w roku (podczas linienia lub po okresie zawodów) w celu detoksykacji wątroby i nerek.

Zalecane stosowanie:

Podawać 5 ml Cavalor Hepato Liq dwa razy dziennie przez 25 dni, polewając paszę lub podając bezpośrednio do pyska konia.

Dla koni z poważnymi problemami z wątrobą zalecamy 10 ml Cavalor Hepato Liq dwa razy dziennie. Maksymalnie 20 ml na dzień.

Zawsze konsultuj się z lekarzem weterynarii w przypadku uporczywych problemów (wątrobowych). W przypadku suplementów w płynie, normalne jest, że niektóre składniki osiadają i tworzą warstwę na dnie. Przed każdym użyciem należy dobrze wstrząsnąć butelką, aby uzyskać jednorodną i stałą dawkę.

Stosowanie preparatu może być kontynuowane przez okres do 6 tygodni.

Czy wiesz że (pamiętaj o odpoczynku)?

W Cavalor mocno popieramy zasadę "karm tak jak potrzebujesz".

Bez nadmiaru energii i białka, z wystarczającą ilością błonnika w pokarmie i przerwami pozwalającymi koniowi na regenerację po okresach ciężkiej pracy.

Takie przerwy są ważne, ponieważ w dzisiejszych czasach można policzyć na palcach jednej ręki weekendy bez pokazów. To niebezpieczne, zwłaszcza gdy ma się tylko jednego lub kilka koni. Utrzymanie konia w szczytowej formie przez cały rok jest prawie niemożliwe, ponieważ ciągłe "forsowanie" skutkuje zmęczeniem i obniżeniem wydajności.

Okazjonalna przerwa daje twojemu koniowi szansę na powrót do pełni sił, by później osiągać najlepsze wyniki. Regularne okresy odpoczynku pomagają koniowi w osiągnięciu szczytowej formy w dłuższym okresie czasu.

Idealnym momentem na taką przerwę jest często okres między sezonami. Aby twój koń osiągał najlepsze wyniki w kolejnym sezonie, jego narządy muszą funkcjonować prawidłowo.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Hepato Liq 250ml
Twoja ocena