LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor ArtiTec 2L

Cavalor ArtiTec 2L

Cavalor Bronchix Pulmo

Cavalor Bronchix Pulmo

Cavalor FreeBute Gel 2L + pompka

1 170,00 zł
  • Kojący, głęboko penetrujący żel dla koni
  • Łagodzi i pomaga naprawić uszkodzone tkanki
  • Stymuluje krążenie krwi
  • Idealny dla wrażliwych i przepracowanych mięśni, ścięgien i stawów
  • Zawiera olejek eukaliptusowy, lawendowy i z drzewa herbacianego
  • Opakowanie 2L+pompka (dostępny także w opakowaniu 200ml)

 

Dostępność: W magazynie
SKU
82194902

Czym jest Cavalor FreeBute Gel?

Cavalor FreeBute Gel to żel stworzony z naturalnych składników. Jego unikalna mieszanka 8 olejków eterycznych zawiera eukaliptus, lawendę i olejki z drzewa herbacianego, znane ze swoich właściwości relaksujących, chłodzących, zmniejszających przekrwienie i przeciwbólowych, co sprawia, że Cavalor FreeBute Gel jest środkiem pierwszej pomocy dla przepracowanych, wrażliwych i obolałych mięśni oraz stawów.

Natychmiast zaczyna przynosić ulgę poprzez chłodzenie, a z czasem zamienia w przyjemne ciepło. Hydrożel zawarty w Cavalor FreeBute Gel pozwala na szybkie wchłonięcie go w skórę, wywierający pozytywny wpływ również na  głębsze tkanki. Cavalor FreeBute Gel stymuluje krążenie krwi i może być stosowany do rozluźnienia wrażliwych mięśni przed ćwiczeniami. Pomaga również szybciej eliminować toksyny po ciężkich treningach, zapobiegając sztywności mięśni.

Skład Cavalor FreeBute Gel

Unikalna mieszanka 8 olejków eterycznych zawiera eukaliptus, lawendę i olejki z drzewa herbacianego, znane ze swoich właściwości relaksujących, chłodzących, zmniejszających przekrwienie i przeciwbólowych, co sprawia, że Cavalor FreeBute Gel jest środkiem pierwszej pomocy dla przepracowanych, wrażliwych i obolałych mięśni i stawów.

Hydrożel zawarty w Cavalor FreeBute Gel pozwala na szybkie wchłonięcie go w skórę, przynosząc głębokie i silne efekty do głębokich tkanek.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Kartę katalogową można pobrać klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor FreeBute Gel?

Wmasuj Cavalor FreeBute Gel codziennie po lub co najmniej 1,5 godziny przed ćwiczeniami, aby rozluźnić lub zrelaksować wrażliwe mięśnie.

Stosuj Cavalor FreeBute Gel dwa razy dziennie dla szybszej regeneracji po urazach sportowych.

Stosuj Cavalor FreeBute Gel, aby szybciej wypłukać toksyny ze zmęczonych nóg.

Ze względu na wysokie stężenie olejków eterycznych, nie należy stosować FreeBute Gel w miejscach narażonych na intensywne działanie promieni słonecznych, pod siodłem lub pod ochraniaczami podczas ćwiczeń.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego. Nadmierne stosowanie może powodować reakcje nadwrażliwości.

Czy wiesz że (stany zapalne)?

Stan zapalny jest normalną reakcją organizmu na substancje obce lub uszkodzenie tkanek (takie jak uraz, obciążenie lub przeciążenie).

Stan zapalny jest sposobem organizmu na odzyskanie sił po uszkodzeniu. Wysyła on białe krwinki do dotkniętego obszaru, aby "zaatakować" patogeny.

Stan zapalny może być rozpoznany przez zaczerwienienie i ciepło skóry w tym obszarze. Towarzyszy mu również obrzęk i ból. W leczeniu bólu ważne jest, aby zająć się nie tylko samym bólem, ale także jego przyczyną.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor FreeBute Gel 2L + pompka
Twoja ocena