TYLKO PRZEZ NAJBLIŻSZE 48 GODZIN 10% RABATU Z KODEM CZEMPION na wszystkie kaski, czapraki oraz podkładki do siodeł KASKICZAPRAKIPODKŁADKI POD SIODŁO*
Cavalor Mash & Mix

Cavalor Mash & Mix

Cavalor FlyLess

Cavalor FlyLess

Cavalor FiberForce

120,00 zł
  • Wspomaga właściwe funkcjonowanie jelit
  • Niska zawartość skrobi i cukru - idealna dla wrażliwych koni
  • W formie sieczki
  • Energia z tłuszczów i błonnika
  • Opakowanie 15 kg
Dostępność: W magazynie
SKU
472495

Czym jest Cavalor FiberForce?

Cavalor FiberForce jest wysokobłonnikową mieszanką z długimi włóknami dla zdrowego funkcjonowania żołądka i jelit. Ta niskocukrowa (5%), niskoskrobiowa (3%) mieszanka pomaga utrzymać poziom glukozy i insuliny we krwi oraz jest bezpieczna dla koni podatnych na zaburzenia metaboliczne.

Zawiera zrównoważoną mieszankę lucerny (8%), teffu i pulpy buraczanej. Dodatkowy błonnik wspomaga trawienie i pomaga zapobiegać problemom żołądkowo-jelitowym. Zawiera pre- i probiotyki, które wspierają florę jelitową oraz ogólnie zdrowie jelit. Z ekstrudowanymi zbożami dla łątwego trawienia - bez całych ziaren.

Skład Cavalor FiberForce

Łuski lnu

Granulat z Lucerny

Mączka z nasion słonecznika

Łodygi Lucerny

Łuski orkiszu

Kadłuby owsa

Olej sojowy

Granulat z teffu

Groch

Melasa buraczana

Nasiona lnu

Suszone wysłodki buraczane

Fosforan monowapniowy

Chlorek sodu

Tłuszcz kokosowy

Węglan wapniowo-magnezowy

Frukto-oligosacharydy

 

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor FiberForce?

Zalecamy minimum 500 g i maksimum 2000 g na 100 kg masy ciała dziennie. Dla konia o masie 600 kg oznacza to minimum 3 kg i maksimum 12 kg dziennie. Podziel paszę treściwą na kilka porcji dziennie, najlepiej po podaniu paszy objętościowej.

Czy wiesz że (Florastimul i Pro energy)?

Florastimul

Florastimul to prebiotyk, który jest wykorzystywany tylko przez łagodne bakterie i wspiera ich rozwój. Florastimul zapewnia zdrową florę jelitową.

Pro energy

Pro Energy zapewnia optymalną podaż energii w postaci tłuszczów i węglowodanów. Tłuszcze służą jako źródło kwasów tłuszczowych i są przekształcane w energię podczas wysiłku fizycznego. Jest to energia na średni i długi okres czasu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor FiberForce
Twoja ocena