LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor Bianco Wash

Cavalor Bianco Wash

Cavalor Probreed Mix

Cavalor Probreed Mix

Cavalor Emergency 911

138,00 zł
  • Szybko działająca i łatwo przyswajalna pasta wspierająca florę jelitową
  • Szybka ulga w przypadku dyskomfortu jelitowego
  • Szybko działająca, łatwo strawna pasta
  • Zawiera prebiotyki
  • Tuba 60 g
Dostępność: W magazynie
SKU
82198010

Czym jest Cavalor Emergency 911?

Cavalor Emergency 911 jest szybko działającym i łatwo przyswajalnym suplementem przeznaczonym do wspierania układu pokarmowego u koni z problemami trawiennymi lub doświadczających stresu, na przykład związanego z transportem.

Cavalor Emergency 911 wspiera mikroflorę i układ pokarmowy prebiotykami i probiotykami, wspomagając dobre bakterie jelitowe. Zawiera szeroki zakres mikroorganizmów, które pomagają szybko przywrócić florę jelitową do równowagi.

Skład Cavalor Emergency 911

Cavalor Emergency 911 zawiera organiczny ekstrakt z drożdży, który ma wysoką zawartość glukomannanu (GM) i oligosacharydów mannanu (MOS), aby wiązać mykotoksyny i zapobiegać uszkodzeniom w jelitach. Drożdże pomagają zapobiegać rozprzestrzenianiu się złych bakterii.

Witaminy z grupy B stymulują wzrost dobrych bakterii w jelitach (takich jak bifidobakterie), a także produkcję przeciwciał przeciwko złym bakteriom. Wspomagają zdrowie jelit i prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Enzymy Aspergillus oryzae pomagają w rozkładaniu skrobi i wspomagają trawienie.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Emergency 911?

W przypadku nagłego dyskomfortu:

1-2 tuby/dzień

W przypadku transportu lub sytuacji stresowych:

0,5-1 tubka/dzień

Maksymalna dawka: 3 tuby/dzień

Czy wiesz że (obciążenie układu pokarmowego w sezonie)?

W sezonie zawodów układ pokarmowy konia musi poradzić sobie z dużą ilością pożywienia, w tymi koncentratów i suplementów. To, wraz ze stresem, częstym transportem i powtarzającymi się długimi okresami bez dużej ilości paszy, często wyprowadza wrażliwą florę jelitową z równowagi i powoduje problemy z trawieniem.

Układ trawienny koni jest również w zasadniczy sposób powiązany z układem odpornościowym. Konie stają się bardziej podatne na choroby i urazy, kiedy ich układ pokarmowy nie funkcjonuje prawidłowo. Wykorzystaj czas wolny pomiędzy występami, aby dać koniowi trochę czasu na regenerację.

Jako że koński układ pokarmowy jest zaprojektowany do trawienia głównie paszy, dieta o wysokiej zawartości błonnika jest niezbędna, by dać jelitom konia odpocząć i pozwolić mu dojść do siebie przed następną rundą pokazów.

W tym okresie przejdź na dopasowaną dietę składającą się z siana i koncentratów o wysokiej zawartości błonnika, takich jak Cavalor FiberForce. Kontynuuj ten schemat przez sześć tygodni. Utrzyma to energię na niskim poziomie, dostarczy dodatkowe tłuszcze i błonnik, a cukry i skrobię ograniczy do minimum. Dasz swojemu koniowi wszystko, czego potrzebuje bez obciążania jego układu trawiennego. FiberForce pomaga przywrócić równowagę układu trawiennego.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Emergency 911
Twoja ocena