LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Silhouette

Cavalor Silhouette

Cavalor Electrolyte Balance 5 kg

Cavalor Electrolyte Balance 5 kg

Cavalor Electrolyte Balance 0,8 kg

Ocena:
100 % of 100
176,00 zł
  • Zrównoważona mieszanka uzupełniająca elektrolity po wysiłku.
  • Utrzymuje równowagę płynów.
  • Pozytywny wpływ na regenerację i relaks.
  • Zawiera wszystkie minerały, które są tracone przez pot, w tym sód, potas, chlorek, magnez i wapń.
  • Opakowanie 0.8 kg (dostępne także w opakowaniu 5 kg).
  • Dostępny również w formie płynnej: Electroliq Balance
Dostępność: W magazynie
SKU
82191301

Czym jest Cavalor Electrolyte Balance?

Cavalor Electroliq/Electrolyte Balance dostarcza elektrolity potrzebne do optymalnej regeneracji po ciężkich treningach. Stres, intensywne ćwiczenia, gorąca pogoda lub transport mogą spowodować odwodnienie konia i utratę ważnych minerałów.

Ponieważ organizm konia nie może magazynować elektrolitów, ważne jest, aby były one uzupełniane tuż przed lub zaraz po intensywnym treningu. Cavalor Electrolyte Balance i Cavalor Electroliq Balance są sformułowane tak, aby dostarczyć odpowiednie ilości łątwo wchłanialnych minerałów.

Elektrolity w Cavalor zapobiegają odwodnieniu, dzięki czemu konie pozostają świeższe, szybciej odzyskują siły i lepiej znoszą dłuższe okresy intensywnego treningu, zawodów i transportu.

Skład Cavalor Electrolyte Balance

Cavalor Electroliq/Electrolyte Balance zawiera izotoniczne i izoelektryczne sole mineralne. Produkty izotoniczne i izoelektryczne zapewniają pasywny transport elektrolitów, nie wymagając od organizmu dużej ilości energii.

Każdy z minerałów jest niezbędny dla licznych funkcji metabolicznych. Cavalor Electroliq Balance ma również pyszny smak, który zapewnia szybkie i łatwe wchłanianie elektrolitów. Występuje również w nowej, praktycznej formie płynnej, w przeciwieństwie do innych produktów, które są zwykle w formie proszku.

Płynna forma umożliwia równomierne rozprowadzenie go w paszy, dzięki czemu nic nie pozostaje niezjedzone.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie technicznej produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Electrolyte Balance?

Cavalor Electroliq Balance lub Cavalor Electrolyte Balance należy stosować w upalne dni, po ciężkich treningach lub podczas długich okresów transportu. Dla optymalnej regeneracji po ciężkim wysiłku, podawać w ciągu 2 godzin przed pracą lub bezpośrednio po niej.

Zalecenia dawkowanie Cavalor Electroliq Balance:

Kuce i konie rekreacyjne 30 ml/dzień

Konie sportowe 50 ml/dzień

Cavalor Electroliq Balance może być dodany do 1 kg łatwo strawnej paszy (np. Cavalor Mash & Mix) po treningu. Zawsze należy zapewnić świeżą wodę pitną.

Czy wiesz że (elektrolity)?

Ważne jest, by elektrolity konia były w równowadze, aby pozostał on zdrowy i osiągał dobre wyniki. Oznacza to, że niezbędna ilość elektrolitów musi być przyjmowana, w celu zrekompensowania strat powstałych w procesie pocenia się.

Czy twój koń ma niedobór elektrolitów? Może to spowodować poważne skurcze i bóle mięśni oraz wolniejszą regenerację po wysiłku. Twój koń traci elektrolity w pocie podczas wysiłku. Nerki uruchamiają mechanizm oszczędzania elektrolitów, by zrekompensować ich utratę. Regeneracja trwa od 2 do 3 dni.

Jeśli twój koń często się poci, jego organizm może nie zawsze być w stanie skompensować straty elektrolitów. W tym przypadku, uzupełnianie elektrolitów poprzez paszę jest niezbędne. Organizm konia nie jest w stanie magazynować elektrolitów. Dlatego ważne jest, aby były one dostarczane w odpowiednim czasie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Electrolyte Balance 0,8 kg
Twoja ocena