LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Muscle Force 5kg

Cavalor Muscle Force 5kg

Cavalor Electroliq Balance 5L

Cavalor Electroliq Balance 5L

Cavalor Electroliq Balance 1L

Ocena:
100 % of 100
176,00 zł
  • Właściwy stosunek płynnych elektrolitów do potrzeb powstałych w wyniku pocenia się
  • Utrzymuje równowagę płynów
  • Pozytywny wpływ na regenerację i relaks
  • Zawiera wszystkie minerały, które są tracone podczas pocenia się, a w tym sód, potas, chlorek, magnez i wapń.
  • Opakowanie 1L (dostępny także w opakowaniu 2L i 5L)
  • Dostępny również w formie proszku: Electrolyte Balance

 

Dostępność: W magazynie
SKU
82698301

Czym jest Cavalor Electroliq Balance?

Cavalor Electroliq/Electrolyte Balance dostarcza elektrolity potrzebne do optymalnej regeneracji po ciężkich treningach. Stres, intensywne ćwiczenia, upalne dni , lub transport mogą spowodować odwodnienie konia i utratę ważnych minerałów.

Ponieważ organizm konia nie może magazynować elektrolitów, ważne jest, aby były one uzupełniane tuż przed lub zaraz po intensywnym treningu. Cavalor Electrolyte Balance i Cavalor Electroliq Balance są sformułowane tak, aby dostarczyć odpowiednie ilości łatwo wchłanialnych minerałów.

Elektrolity w Cavalor zapobiegają odwodnieniu, dzięki czemu konie pozostają świeższe, szybciej odzyskują siły i lepiej znoszą dłuższe okresy intensywnego treningu, zawodów i transportu.

Skład Cavalor Electroliq Balance

Cavalor Electroliq/Electrolyte Balance zawiera izotoniczne i izoelektryczne sole mineralne. Produkty izotoniczne i izoelektryczne zapewniają pasywny transport elektrolitów, nie wymagając od organizmu dużej ilości energii.

Każdy z minerałów jest niezbędny dla licznych funkcji metabolicznych. Cavalor Electroliq Balance ma również pyszny smak, który zapewnia szybkie i łatwe wchłanianie elektrolitów. Występuje również w nowej, praktycznej formie płynnej, w przeciwieństwie do innych produktów, które są zwykle w formie proszku.

Płynna forma umożliwia równomierne rozprowadzenie go w paszy, dzięki czemu nic nie pozostaje niezjedzone.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie technicznej produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Electroliq Balance?

Cavalor Electroliq Balance lub Cavalor Electrolyte Balance należy stosować w upalne dni, po ciężkich treningach lub podczas długich okresów transportu. Dla optymalnej regeneracji po ciężkim wysiłku, podawać w ciągu 2 godzin przed pracą lub bezpośrednio po niej.

Zalecene dawkowanie Cavalor Electroliq Balance:

Kuce i konie rekreacyjne 30 ml/dzień

Konie sportowe 50 ml/dzień

Cavalor Electroliq Balance może być dodany do 1 kg łatwo strawnej paszy (np. Cavalor Mash & Mix) po treningu. Zawsze należy zapewnić świeżą wodę pitną.

Czy wiesz że (elektrolity)?

Ważne jest, by elektrolity konia były w równowadze, aby pozostał on zdrowy i osiągał dobre wyniki. Oznacza to, że niezbędna ilość elektrolitów musi być przyjmowana, w celu zrekompensowania strat powstałych w procesie pocenia się.

Czy twój koń ma niedobór elektrolitów? Może to spowodować poważne skurcze i bóle mięśni oraz wolniejszą regenerację po wysiłku. Twój koń traci elektrolity w pocie podczas wysiłku. Nerki uruchamiają mechanizm oszczędzania elektrolitów, by zrekompensować ich utratę. Regeneracja trwa od 2 do 3 dni.

Jeśli twój koń często się poci, jego organizm może nie zawsze być w stanie skompensować straty elektrolitów. W tym przypadku, uzupełnianie elektrolitów poprzez paszę jest niezbędne. Organizm konia nie jest w stanie magazynować elektrolitów. Dlatego ważne jest, aby były one dostarczane w odpowiednim czasie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Electroliq Balance 1L
Twoja ocena