TYLKO PRZEZ NAJBLIŻSZE 48 GODZIN 10% RABATU Z KODEM CZEMPION na wszystkie kaski, czapraki oraz podkładki do siodeł KASKICZAPRAKIPODKŁADKI POD SIODŁO*
Cavalor Resist + Vit C 5 kg

Cavalor Resist + Vit C 5 kg

Cavalor Hoof Aid 800g

Cavalor Hoof Aid 800g

Cavalor Dry Feet 250ml

120,00 zł
  • Płyn w sprayu do miękkich strzałek i podeszwy
  • Z pre- i probiotykami dla zapewnienia dobrej ochrony mikroflory
  • Aktywne wsparcie dla naturalnych mechanizmów obronnych kopyta
  • Również do stosowania profilaktycznego
  • W 100% naturalny
  • Opakowanie 250ml

 

Dostępność: W magazynie
SKU
82990904

Czym jest Cavalor Dry Feet?

Cavalor Dry Feet posiada nową naturalną formułę z pre- i probiotykami. Chroni podeszwę i strzałkę za pomocą dobrej mikroflory i aktywnie wspiera naturalne mechanizmy obronne kopyta.

Lekarze weterynarii, kowale, stajenni i jeźdźcy na całym świecie używają tego produktu do leczenia miękkich obszarów kopyt końskich. Cavalor Dry Feet ma nową formułę, która jest w 100% naturalna i zawiera kombinację dobrych bakterii (probiotyków) i prebiotyku inuliny.

Inulina stymuluje aktywność probiotyków w formule, jak również korzystne mikroorganizmy już obecne na kopycie. Razem kolonizują one całą powierzchnię kopyta, co minimalizuje obecność bakterii powodujących pleśniawki.

Skład Cavalor Dry Feet

Pre- i probiotyki zawarte w Cavalor Dry Feet są specjalnie dobrane na podstawie naturalnej mikroflory występującej na kopycie. Cavalor Dry Feet pomaga wzmocnić dobre bakterie na i w kopycie, aby oprzeć się wszelkim inwazjom. Strzałka i podeszwa kopyta stają się mocniejsze i zdrowsze.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Kartę można pobrać klikając na "specyfikacje".

Jak stosować Cavalor Dry Feet?

Do leczenia miękkich strzałek lub podeszw:

Stosować dwa razy dziennie na oczyszczone kopyto lub stosować profilaktycznie dwa razy w tygodniu, aby utrzymać strzałki i podeszwy w zdrowiu.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego.

Czy wiesz że (pleśniawki)?

Pleśniawki to częsty problem kopyt, który dotyka strzałkę. Konie z głębokimi rowkami bocznymi i wąskimi piętkami mają większe ryzyko zachorowania na pleśniawki. Nawet jeśli środowisko twojego konia jest utrzymywane w jak największej czystości, wciąż istnieje ryzyko. Konie często stoją w oborniku w stajni lub na mokrych, błotnistych padokach. Takie środowisko sprawia, że kopyta są podatne na pleśniawki i powodowane przez nie uszkodzenia. Uszkodzone tkanki mogą naruszać wrażliwe struktury kopyta i powodować kulawiznę.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Dry Feet 250ml
Twoja ocena