LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Sweeties

Cavalor Sweeties

Cavalor Lurax

Cavalor Lurax

Cavalor Derma Wash

Ocena:
100 % of 100
105,00 zł
  • Delikatny, głęboko oczyszczający szampon z chlorheksydyną
  • Poprawia higienę skóry
  • Zawiera składniki zmiekczające sierść
  • Neutralne pH
  • Czyści również skóry, siodła, czapraki i derki
  • Opakowanie 500ml
Dostępność: W magazynie
SKU
82193105

Czym jest Cavalor Derma Wash?

Cavalor Derma Wash jest głęboko oczyszczającym szamponem z chlorheksydyną do mycia koni z łuszczącą się skórą, matową sierścią lub chorobami skóry. Jest to również idealny szampon do mycia koni nowo przybyłych do stajni.

Cavalor Derma Wash ma neutralne pH i jest wzbogacony o glicerynę, która nawilża skórę i nadaje koniowi lśniącą sierść. Cavalor Derma Wash może być również używany do czyszczenia derek, czapraków,siodła, skóry itp.

Do czyszczenia ran lub okolic genitaliów zaleca się najpierw użyć Cavalor Derma Spray na te miejsca.

Skład Cavalor Derma Wash

Dlaczego chlorheksydyna?

Chlorheksydyna jest ogólnie dobrze tolerowana. W przeciwieństwie do innych środków dezynfekujących (takich jak jodyna), chlorheksydyna nie wysusza skóry ani nie odbarwia sierści konia. Badania wykazały również, że chlorheksydyna działa dłużej i bardziej intensywnie.

Składniki Cavalor Derma Wash zostały starannie dobrane pod kątem jakości i działania. Staranna selekcja składników jest powodem, przez który Cavalor Derma Wash nie pieni się tak obficie jak inne szampony, a jednocześnie jest wydajny i efektywny.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Derma Wash?

Dodaj odrobinę (+- 30 ml) Cavalor Derma Wash do wiadra z letnią wodą lub nałóż bezpośrednio za pomocą gąbki, na całe ciało lub tylko na obszar dotknięty problemem. Pozostawić do wchłonięcia, następnie dokładnie spłukać wodą.

W celach zapobiegawczych, myj konia Cavalor Derma Wash raz w miesiącu lub po bliskim kontakcie z innymi końmi (na wybiegu lub w trakcie wędrówek).

Cavalor Derma Wash może być również używany do czyszczenia skóry i innych elementów wyposażenia.

Używaj 30 ml Cavalor Derma Wash zamiast detergentu w pralce do czyszczenia tekstyliów.

Używaj Cavalor Derma Spray do czyszczenia ran lub wrażliwych okolic genitaliów.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Czy wiesz że (właściwe pH skóry u konia)?

Ludzka skóra ma naturalną kwasowość 4,0 - 5,5, ale optymalne pH skóry koni wynosi 7,0 - 7,4. Stosowanie produktów o niskich wartościach pH (jak szampony dla ludzi) spowoduje, że wilgoć zostanie wchłonięta ze skóry konia, czyniąc ją suchą i łuszczącą się.

Produkty o wysokich wartościach pH (jak silne detergenty) absorbują naturalne sebum skóry, pozostawiając ją podatną na infekcje.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Derma Wash
Twoja ocena