LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Arti Motion 5 kg

Cavalor Arti Motion 5 kg

Cavalor ProScent 500ml

Cavalor ProScent 500ml

Cavalor Derma Spray

125,00 zł
  • Oczyszczający spray probiotyczny
  • Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry
  • Wspomaga gojenie
  • Opakowanie 250ml
Dostępność: W magazynie
SKU
82193182

Czym jest Cavalor Derma Spray?

Podobnie jak flora jelitowa, flora skóry jest ważną częścią naturalnej obrony organizmu. Aktywne pre- i probiotyki zawarte w Cavalor Derma Spray wzmacniają pozytywne bakterie na skórze i chronią florę skórną, aby wspierać naturalne mechanizmy obronne.

Cavalor Derma Spray to naturalny spray oczyszczający na skórę, sierść, grzywę i ogon. Idealny do leczenia typowych ran, swędzenia, podrażnień i innych problemów skórnych. Dla miłośników koni jest to niezbędny element w stajni.

Jego formuła o neutralnym pH została opracowana z myślą o wzmocnieniu naturalnych mechanizmów obronnych skóry koni i zapewnienia zdrowej mikroflory. "Dobre" bakterie pokrywają leczoną powierzchnię i szybko się rozmnażają, tworząc barierę i hamując osiedlanie się innych organizmów. Pomaga to zapobiegać i łagodzić poważne problemy skórne.

Cavalor Derma Spray może być również stosowany do oczyszczania ran, wspomagając naturalny proces gojenia się organizmu.

Skład Cavalor Derma Spray

Cavalor Derma Spray zawiera pre- i probiotyki. To rewolucyjne nowe podejście może pomóc w zmniejszeniu nadmiernego stosowania antybiotyków i środków przeciwgrzybicznych. Jego formuła o neutralnym pH jest specjalnie stworzona, aby wzmocnić naturalne mechanizmy obronne skóry koni i zapewnić zdrową mikroflorę.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje".

Jak stosować Cavalor Derma Spray?

Do leczenia zaburzeń równowagi mikroflory skóry (swędzenie, zapalenie pęcin, rany, problemy skórne): Stosować dwa razy dziennie na dotknięty obszar lub stosować codziennie zapobiegawczo, aby utrzymać zdrową skórę.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego.

Czy wiesz że (pre- i probiotyki)?

Bakterie, zarówno dobre, jak i złe, są wszędzie wokół nas. Jeśli koń ma osłabiony układ odpornościowy lub zbyt dużo "złych" bakterii, zdobędą one przewagę, czyniąc konia bardziej podatnym na infekcje bakteryjne lub grzybicze.

Mikroorganizmy mogą rozprzestrzeniać się wszędzie, zwłaszcza przez szczotki, wędzidła i derki. Konie mogą być również nosicielami grzybów, same nie wykazując żadnych objawów. Tak więc z pewnością ważne jest, aby utrzymać populację bakterii i grzybów pod kontrolą.

Nie zapominaj, że sierść działa jak lustro wewnętrznego zdrowia konia. Matowa sierść może być spowodowana problemami wewnętrznymi, takimi jak niewłaściwa przemiana składników odżywczych.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Derma Spray
Twoja ocena