LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor PodoGuard 2L

Cavalor PodoGuard 2L

Cavalor FreeBute Gel 200ml

Cavalor FreeBute Gel 200ml

Cavalor Cool Sens 2L

342,00 zł
  • Skoncentrowany płyn odświeżający i chłodzący
  • Rozluźnia mięśnie po wysiłku fizycznym i wspomaga regenerację
  • Z mentolem, Eucalyptus radiata i olejkiem z drzewa herbacianego
  • neutralne pH
  • Opakowanie 2L (dostępny także w opakowaniu 500ml)
Dostępność: W magazynie
SKU
82193602

Czym jest Cavalor CoolSense?

Cavalor CoolSens jest skoncentrowanym preparatem zawierającym mieszankę olejków eterycznych do mycia, odświeżania i chłodzenia ciała, mięśni i nóg konia.

Ważne jest, żeby konie dokładnie schładzały się po spoceniu, aby zapobiec napięciu mięśni i długotrwałym uszkodzeniom ciała. Jeśli koń nadal się poci, oznacza to, że jego ciało jest nadal zbyt gorące. Ochłódź konia zimną lub letnią wodą. Dodanie Cavalor CoolSens do wody przedłuży i zwiększy efekty chłodzenia.

Cavalor CoolSens jest idealnym środkiem pielęgnacyjnym dla konia po ciężkiej pracy lub po prostu w gorący letni dzień. Ciesz się czasem spędzonym z koniem i obserwuj jak odzyskuje siły, szybko schnie i promienieje blaskiem.

Skład Cavalor CoolSense

Cavalor CoolSens zawiera olejki eteryczne takie jak mentol, Eucalyptus radiata i olejek z drzewa herbacianego. Mentol i eukaliptus stymulują nerwy czuciowe, które sprawiają, że zmęczone i obolałe nogi czują chłód i orzeźwienie. Blokują również receptory bólu, dzięki czemu są skuteczne jako zewnętrzne środki przeciwbólowe. Mentol, oprócz właściwości miejscowo chłodzących i przeciwbólowych, rozszerza również naczynia krwionośne, co przyspiesza proces gojenia. Dzięki temu do miejsc bólu dociera więcej krwi, co pomaga złagodzić ból mięśni i stawów.

Cavalor CoolSens ma neutralne pH i nie podrażnia skóry. Zawiera również olejek z drzewa herbacianego, dzięki czemu jest idealny do oczyszczania drobnych ran.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Kartę można pobrać klikając na "Specyfikacje".

Jak stosować Cavalor CoolSense?

Rozcieńczyć Cavalor CoolSens w zimnej wodzie.

Za pomocą gąbki nałożyć na ciało konia, zwracając szczególną uwagę na grzbiet i nogi.

Nie spłukiwać, lecz po prostu usunąć nadmiar wody za pomocą skrobaczki do potu, tak aby koń nie był mokry.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.

Czy wiesz że (schładzanie po wysiłku)?

Schładzanie jest tak samo ważne jak rozgrzewanie. Unikaj kontuzji, zwracając szczególną uwagę na pielęgnację mięśni i ścięgien konia pod koniec treningu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Cool Sens 2L
Twoja ocena