LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor Electroliq Balance 5L

Cavalor Electroliq Balance 5L

Cavalor Bronchix Pure

Cavalor Bronchix Pure

Cavalor Bronchix Liq

280,00 zł
  • Na drażniący kaszel i zalegający śluz u konia
  • Działa kojąco na drogi oddechowe
  • Szybko oczyszcza górne drogi oddechowe
  • Opakowanie 1L
Dostępność: W magazynie
SKU
82697001

Czym jest Cavalor Bronchix Liq?

Cavalor Bronchix Liq szybko udrażnia drogi oddechowe oraz łagodzi ich podrażnienia. Cavalor Bronchix Liq wspomaga układ oddechowy koni. Syrop zapewnia szybką ulgę przy problemach z oddychaniem. a konkretnie przy podrażnieniach gardła lub flegmie.

Łaskotanie w gardle jest często przejściowe, ale mimo to dokuczliwe i uciążliwe dla konia. Cavalor Bronchix Liq to kojąca mieszanka ekstraktów roślinnych, która ułatwia oddychanie oraz wspomaga i udrażnia drogi oddechowe.

Skład Cavalor Bronchix Liq

Cavalor Bronchix Liq to mieszanka aromatycznych ekstraktów ziołowych (m.in. Pinus sylvestris, eukaliptus, oregano i rozmaryn) o właściwościach wykrztuśnych i łagodzących. Ta specjalna mieszanka ziół zapewnia szybkie, a zarazem osiągnięte w sposób naturalny rezultaty. Nie tylko ułatwia oddychanie, ale także korzystnie wpływa na cały układ oskrzelowy.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Kartę katalogową można pobrać klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Bronchix Liq?

25 ml dwa razy dziennie przez co najmniej 5 dni

Maksymalnie 100 ml na konia na dobę

Czy wiesz że (flegma i drogi oddechowe)?

Drapanie w gardle spowodowane podrażnieniem może mieć wiele przyczyn: wdychane cząsteczki kurzu, alergie, zmiana pogody czy nadpobudliwość. Niektóre podrażnienia ustępują, ale potem wracają z gorszymi objawami. Organizm wytwarza śluz, który zatrzymuje i usuwa obce cząstki z dróg oddechowych.

Kaszel jest naturalnym odruchem. Cavalor Bronchix Liq pomaga ukoić kaszel konia poprzez pomoc w usunięciu czynników drażniących, powodujących kaszel. Konie z flegmą mogą odnieść korzyści z podawania Cavalor Bronchix Liq w połączeniu z dużą ilością spacerów.

Cavalor Bronchix Liq pomaga rozluźnić i usunąć śluz, dzięki czemu może być on łatwiej wykrztuszany.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Bronchix Liq
Twoja ocena