Cavalor Equi Wash 500ml

Cavalor Equi Wash 500ml

Cavalor Hepato Liq 250ml

Cavalor Hepato Liq 250ml

Cavalor An Energy Boost

70,00 zł
  • Pasta zapewniająca szybki zastrzyk energii
  • W pełni zgodna z normami FEI
  • Wspomaga regenerację po wysiłku
  • Z elektrolitami, witaminami B, aminokwasami, cukrami i solą
  • Dla koni, które potrzebują krótkich, dynamicznych zastrzyków energii
  • Tuba 60 g
Dostępność: W magazynie
SKU
82193805

Czym jest Cavalor An Energy Boost?

Cavalor An Energy Boost dostarcza ważnych składników odżywczych oraz dodatkową, szybką dawkę energii przed, podczas i po intensywnej pracy, aby pomóc twojemu koniowi w osiągnięciu jak najlepszych wyników oraz wspomóc regenerację.

Cavalor An Energy Boost zapewnia, że twój koń ma wystarczającą ilość energii do osiągnięcia najlepszych wyników. Zawiera łatwo przyswajalne węglowodany, które podnoszą poziom glukozy we krwi.

Dodatkowo Cavalor An Energy Boost dostarcza aminokwasów, minerałów, witamin i substancji, które są ważne dla aktywności i wytrzymałości mięśni. Cavalor An Energy Boost zawiera również elektrolity dla szybkiej regeneracji po zawodach lub intensywnym wysiłku.

Skład Cavalor An Energy Boost

Cavalor An Energy Boost zawiera elektrolity, witaminy z grupy B, aminokwasy, cukry i sól. Glukoza (cukier) jest szybko wchłanialnym węglowodanem i stanowi ważne źródło energii. Dodatkowo glukoza stymuluje przyswajanie elektrolitów.

Witaminy zwiększają pobór tlenu w tkankach i krwi, dając koniom lepszą wytrzymałość i umożliwiając im osiąganie wyższych wyników oraz szybszy powrót do zdrowia. Cytryna, limonka i eukaliptus to olejki eteryczne, które poprawiają transport energii i są bardzo silnymi antyoksydantami. Chronią organizm przed szkodliwymi substancjami powstającymi podczas wysiłku. Cavalor An Energy Boost zawiera ważne elektrolity (Na, K, Cl, Mg, Ca), które wspierają optymalne funkcjonowanie mięśni.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor An Energy Boost?

Aby zapewnić, że twój koń startuje w zawodach z optymalnym poziomem glukozy, zalecamy podanie Cavalor An Energy Boost pomiędzy pomiędzy 2 a 1 godziną przed startem.

Dla optymalnej regeneracji zaleca się podanie drugiej dawki zaraz po występie.

Dawkowanie na konia:

Kuce i konie rekreacyjne ½ boostu

Konie sportowe 1 booster

Maksymalnie 3 boostery na dobę

1 booster = 60 g

Produkt spełnia wszelkie normy FEI w zakresie zakazu dopingu.

Ważne: Zawsze podawaj wraz ze świeżą wodą pitną.

Czy wiesz że (energia z węglowodanów)?

Podczas krótkich, raptownych wysiłków, takich jak skoki i treining, mięśnie uzyskują energię głównie z glukozy i glikogenu. Nie potrzebują tlenu do wytworzenia tej energii.

Skrobia i cukry są dobrym źródłem glukozy i zapewniają krótkie, dynamiczne uwolnienia energii. Glukoza jest również ponownie rozkładana, uwalniając kwas mlekowy (mleczan), którego ilość zależy od intensywności i czasu trwania pracy. Podczas lekkiej pracy, takiej jak chód lub kłus, kwas mlekowy jest dalej rozkładany.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor An Energy Boost