LATO BEZ MUCH! WSZYSTKIE ŚRODKI PRZECIW OWADOM O -15%! SPRAWDŹ --> ŚRODKI NA OWADY*
Cavalor Lurax

Cavalor Lurax

Cavalor CoolSens 500ml

Cavalor CoolSens 500ml

Cavalor Switch

210,00 zł
  • Płynny spray przynoszący ulgę
  • Szybka ulga i ochrona przed swędzeniem
  • Utrzymuje z dala szkodniki
  • Leczy i nawilża rany powstałe w wyniku otarć.
  • Opakowanie 500ml
Dostępność: W magazynie
SKU
82198715

Czym jest Cavalor Switch?

Cavalor Switch został specjalnie opracowany dla koni, które są podatne na świąd oraz nawracające choroby skóry. Cavalor Switch może być również stosowany do łagodzenia podrażnień skóry spowodowanych ekstremalną pogodą. Może być stosowany zarówno profilaktycznie jak i leczniczo.

Cavalor Switch działa na kilka sposobów. Maskuje zapach ciała konia, trzymając komary na dystans. Jest to ważny krok w zapobieganiu świądowi. Zawiera również substancje nawilżające i odżywcze, które łagodzą podrażnioną i swędzącą skórę.

Skład Cavalor Switch

Cavalor Switch zawiera glikol propylenowy. Łagodzi on swędzenie i kondycjonuje skórę. Cavalor Switch zawiera również składniki, które zapobiegają reakcjom alergicznym.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Switch?

Dobrze wstrząsnąć, aż produkt zmieni kolor na biały.

Rozpylić na szmatkę lub nałożyć bezpośrednio na podrażnioną skórę.

Stosować Cavalor Switch 1 lub 2 razy dziennie do momentu zaobserwowania poprawy.

Stosować 2 lub 3 razy w tygodniu jako środek zapobiegawczy przed rozpoczęciem sezonu na komary.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego. Może powodować alergiczne reakcje skórne. Po użyciu umyć ręce. Działa szkodliwie w przypadku połknięcia.

Czy wiesz że (ugryzienia komarów)?

Swędzenie jest stanem, który powraca co roku w pewnych okresach i towarzyszy mu zapalenie skóry (stan zapalny skóry). Ta reakcja zapalna jest spowodowana alergią na ślinę Culicoides, rodzaju komarów, które są aktywne głównie o wschodzie i zachodzie słońca w cieplejszych miesiącach (od marca do października).

Ta reakcja powoduje ciągłe swędzenie przy nasadzie ogona i wokół grzywy, głowy i uszu, które koń próbuje złagodzić przez pocieranie. Może to prowadzić do uszkodzeń skóry, a w konsekwencji do wtórnych infekcji bakteryjnych.

Nie wszystkie konie są uczulone na tego komara, więc reakcje będą się różnić w zależności od konia. Rasy takie jak Icelandics, Shires, Welsh Ponies i Friesians wydają się być bardziej podatne, podczas gdy niektóre linie krwi w obrębie rasy mogą być bardziej podatne niż inne. Oznacza to, że stopień reakcji alergicznej jest czynnikiem genetycznym.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor Switch
Twoja ocena