TYLKO PRZEZ NAJBLIŻSZE 48 GODZIN 10% RABATU Z KODEM CZEMPION na wszystkie kaski, czapraki oraz podkładki do siodeł KASKICZAPRAKIPODKŁADKI POD SIODŁO*
Cavalor Bianco Spray

Cavalor Bianco Spray

Cavalor PodoSens 500ml

Cavalor PodoSens 500ml

Cavalor ProScent 250ml

64,00 zł
  • Neutralizuje zapach koni i ich potu
  • Cudownie pachnący
  • Idealny na letnie przejażdżki
  • Zrobiony z eukaliptusa cytrynowego, olejku z drzewa herbacianego i lawendy
  • W 100% naturalny
  • Opakowanie 250ml (dostępne także w opakowaniu 500ml)
Dostępność: W magazynie
SKU
82194202

Czym jest Cavalor ProScent?

Cavalor ProScent ma przyjemny zapach, neutralizujący woń potu i inne nieprzyjemne zapachy, tworząc naturalną i skuteczną barierę wokół konia. Idealny na letnie przejażdżki!

Skład Cavalor ProScent

Cavalor ProScent to innowacyjna mieszanka olejków eterycznych, która neutralizuje zapach ciała konia. Ma wspaniały, świeży, naturalny zapach. Olejki eteryczne w Cavalor ProScent (eukaliptus cytrynowy, drzewo herbaciane i lawenda) nie tylko tworzą przyjemny zapach, ale także nadają sierści konia zdrowy połysk.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie technicznej produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor ProScent?

Rozpylić Cavalor ProScent na sierść, aby zneutralizować zapach konia i potu. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Ostrzeżenie: Może powodować reakcje alergiczne skóry. Unikać kontaktu z oczami. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU, ostrożnie płukać wodą przez kilka minut, usunąć szkła kontaktowe, jeśli to możliwe, kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się, należy poszukać pomocy medycznej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor ProScent 250ml
Twoja ocena