LATO BEZ MUCH! DERKI SIATKOWE -10%! SPRAWDŹ --> DERKI SIATKOWE*
Cavalor FiberForce

Cavalor FiberForce

Cavalor WholeGain

Cavalor WholeGain

Cavalor FlyLess

190,00 zł
  • Środek odstraszający owady dla koni i jeźdźców
  • Ochrona przed uciążliwymi muchami, muchami końskimi, komarami i kleszczami
  • Delikatny dla skóry z przyjemnym zapachem
  • Zawiera icaridin
  • Opakowanie 500ml
Dostępność: W magazynie
SKU
82193750

Czym jest Cavalor FlyLess?

Cavalor FlyLess jest silnym środkiem odstraszającym owady, który zapewnia koniom i jeźdźcom ochronę przed muchami, muchami końskimi, komarami, kleszczami i innymi owadami. Przyjemnie pachnie, dzięki czemu można w pełni cieszyć się letnimi przejażdżkami.

Cavalor FlyLess zawiera icaridin (20,6%). Ikarydyna działa jak koc zapachowy na skórze, zakłócając mechanizm, który przyciąga owady do ludzi i zwierząt. Badania wykazały, że preparaty z 20% ikarydyną chronią ludzi do 10 godzin, a konie nawet do 24 godzin. Ikarydyna nie zabija owadów, więc nie ma ryzyka powstania odporności.

Skład Cavalor FlyLess

Dlaczego Cavalor stosuje ikarydynę? Ikarydyna to cząsteczka, której skuteczność przeciwko muchom, muchom końskim, komarom i kleszczom dowiedziono naukowo. Jest również zatwierdzona do stosowania u koni i ludzi. Ponadto jest niezwykle skuteczna i łatwa w użyciu.

Ikarydyna nie plami i nie przylega do tekstyliów i skóry. Dlatego też polecamy Cavalor FlyLess do stosowania zarówno u koni jak i u jeźdźców. Oboje jesteście chronieni.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie charakterystyki produktu. Możesz pobrać tę kartę danych klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor FlyLess?

Rozpylić na skórę lub sierść z odległości 15 cm. Repelenty działają najlepiej, gdy stosujesz je na wszystkie obszary odsłoniętej skóry lub sierści. Cavalor FlyLess należy stosować na okolice oczu za pomocą bawełnianej ściereczki. Nie stosować na błony śluzowe, rany lub skórę poparzoną słońcem. Bezpieczny do stosowania także u ludzi i psów.

Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej (pomiędzy 5 °C a 25 °C). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Trzymać z dala od źródeł zapłonu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cavalor FlyLess
Twoja ocena