Leather Shine

57,00 zł
  • Krem odżywczy do przedmiotów skórzanych
  • Antypoślizgowy
  • Chroni przed wilgocią
  • Opakowanie 200ml
Dostępność: W magazynie
SKU
82193301

Czym jest Cavalor Leather Shine?

Cavalor Leather Shine odżywia skórę i utrzymuje jej elastyczność, dzięki czemu dłużej można cieszyć się z użytkowania impregnowanego produktu. Zapewnia również antypoślizgową warstwę ochronną, która chroni przed wilgocią i brudem. Pamiętaj, aby wypolerować skórę suchą szmatką, aby nadać jej piękny połysk.

Skład Cavalor Leather Shine

Cavalor Leather Shine zawiera wysokiej jakości wosk, który odżywia skórę i utrzymuje jej elastyczność. Zapewnia również warstwę ochronną, która chroni przed wilgocią i brudem. Skóra będzie miała połysk, ale nie będzie śliska.

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie technicznej produktu. Można ją pobrać klikając na "specyfikacje"

Jak stosować Cavalor Leather Shine?

Nanieść niewielką ilość Cavalor Leather Shine na skórę za pomocą szmatki lub gąbki. Wcierać do momentu zniknięcia białego koloru.

Następnie wypolerować skórę czystą bawełnianą lub wełnianą szmatką, aby nadać jej połysk.

Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Czy wiesz że (konserwacja skórzanych przedmiotów)?

Produkty skórzane zazwyczaj są wytwarzane z bydlęcej skóry. Tak jak nasza skóra, produkty skórzane muszą być nawilżone, aby pozostały elastyczne i nie popękały. Codzienne czyszczenie mydłem Cavalor Leather Soap i regularna pielęgnacja preparatem Cavalor Leather Shine pomoże zachować świeży wygląd produktów ze skóry.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leather Shine
Twoja ocena