Cavalor Sweeties

Cavalor Sweeties

Cavalor Start & Go Soft

Cavalor Start & Go Soft

Cavalor Probreed Mix

128,00 zł
  • Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne organizmu
  • Zrównoważony skład dla równomiernego wzrostu
  • Wysoka zawartość minerałów i pierwiastków śladowych
  • Opakowanie 20 kg
Dostępność: W magazynie
SKU
472683

Czym jest Cavalor Probreed Mix?

Cavalor Probreed Mix to wysokobiałkowa mieszanka dla ciężarnych i karmiących klaczy oraz odsadków. Mieszanka ta wspomaga prawidłowy rozwój i zrównoważony wzrost źrebiąt oraz utrzymuje klacze w dobrej kondycji.

Zawiera pre- i probiotyki dla zdrowego funkcjonowania jelit oraz minerały i pierwiastki śladowe takie jak: wapń, fosfor i magnez (dla rozwoju kości i laktacji) oraz miedź, cynk i mangan (dla rozwoju chrząstek i stawów).

Skład Cavalor Probreed Mix

Lucerna siewna

Śruta pszenna

Owies

Jęczmień ekspandowany

Kukurydza ekspandowana

Pasza sojowa (produkowana z genetycznie modyfikowanej soi)

Otręby pszenne

Płatki jęczmienne

Siemię lniane

Melasa buraczana

Pasza z glutenu pszennego

Pasza z nasion słonecznika

Łuski sojowe (produkowane z genetycznie modyfikowanej soi)

Prażone ziarna soi

Pszenica

Otręby orkiszowe

Włókno sojowe

Pasza pszenna

Węglan wapnia

Pasza z glutenu kukurydzianego

Chlorek sodu

Olej sojowy

Łamane nasiona oleiste

 

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć w karcie technicznej produktu. Możesz pobrać tę kartę danych, klikając na "specyfikacje".

Jak stosować Cavalor Probreed Mix?

Klacz - zalecamy minimum 300 g i maksimum 500 g na 100 kg masy ciała dziennie. Dla klaczy o wadze 600 kg oznacza to minimum 1,8 kg i maksimum 3 kg dziennie.

Źrebię - zalecamy minimum 200 g i maksimum 300 g na 100 kg masy ciała dziennie. Dla źrebaka o wadze 300 kg oznacza to minimum 1,2 kg i maksimum 1,8 kg dziennie.

Podziel paszę treściwą na kilka porcji dziennie, najlepiej po podaniu paszy objętościowej.

Czy wiesz że (rozwój źrebięcia w okresie prenatalnym i po narodzinach)?

Mocne kości i elastyczne stawy

Szkielet nienarodzonego źrebaka musi mieć możliwość prawidłowego rozwoju przez cały okres ciąży klaczy. Cavalor Nutri-Mobility wspomaga właściwy rozwój kości. Optymalny stosunek wapnia/fosforu/magnezu dla prawidłowego wzrostu kości, uzupełniony o organicznie przyswajalne pierwiastki śladowe - miedź, cynk i mangan - zapewniają dobry rozwój układu mięśniowo-szkieletowego, tj. kości, stawów i ścięgien.

Stabliny wzrost

Aby uzyskać wystarczającą ilość składników budulcowych i energii ze spożywanych składników odżywczych, ważnym jest w czasie ciąży i laktacji, aby klacz pozostała sprawna, a źrebię mogło dobrze się rozwijać. Cavalor Nutri-Balance to zrównoważona kombinacja białek, minerałów i witamin (składniki budulcowe) z jednej strony oraz tłuszczów i węglowodanów (dostarczających energii). W szczególności, strawność składników odżywczych (np. płatków zbożowych) jest niezbędna, aby zapobiec niekontrolowanemu wzrostowi i/lub przerwom we wzroście.

Zdrowy rozwój

Właściwy rozwój układu pokarmowego, a w szczególności flory jelitowej jest bardzo ważny dla zdrowia źrebaka i jego przyszłego życia. Pomaga chronić przed problemami jelitowymi i patogenami. Cavalor Nutri-Protect zapewnia odpowiednie połączenie aktywnych drożdży (probiotyków) z łatwo fermentującymi błonnikami, w tym błonnikami prebiotycznymi, które wspierają rozwój zdrowej pracy jelit i wspomagają naturalną odporność.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto